Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szetintetek mi lehet ez a...

Szetintetek mi lehet ez a lábamon?

Figyelt kérdés

Kb 3 hóbapja jött ki a lábamon először piros volt. Gyantáztatni szoktam de nem hiszem hogy attól van mert nem akkor jött ki. Azóta nem múlt el. Nem viszket nem fáj csak úgy van. (a tetoválas mar legalabb 5 éves) Máshol nem jött ki rajtam ilyesmi.

[link]



2016. jan. 24. 10:29
 1/6 anonim válasza:
Megvan rá az esélye, hogy meleg okozta kiütések. Ha ez így van, előbb-utóbb elmúlik magától, ha nem terheled újra azzal, amivel eddig.
2016. jan. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezek tipikus allergia,vagy kiütéses foltok. Mosd meg napi 2x meleg vízzel,egy ideig ne borotváld,úgyis tél van. Fontos,hogy ne kend mindenféle kozmetikai kenceficékkel,mert csak rosszabb lesz tőle. Hagyd levegőzni,és nem lesz baj!
2016. jan. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 szamo77db ***** válasza:
Szerintem jó volna, ha látná bőrgyógyász!
2016. jan. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Gyantáztatni szoktam :) de ha allergia akkor mire lehet? Nem kellene akkor viszketnie? És miért csak az egyik lábam? :O
2016. jan. 24. 15:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Az allergiás kiütések nem feltétlen kell,hogy viszkessenek.
2016. jan. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kiderült mi ez. Égési sérülés. A bal lábam folyamatosan a hősugárzó közelében volt és az okozta
2016. jan. 28. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!