Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok, lány és tesi...

13 éves vagyok, lány és tesi órákon fele-más korláton végzünk gyakorlatokat. Megtudom jól csinálni mindet de amikor leérkezek a földre akkor a talpamból felfele a lábamba belenyilall a fájdalom és hosszú percekig fáj (? Pedig korábban nem fájt sose)

Figyelt kérdés
Hallottam olyat is hogy valaki azt mondta hogy a tánccal elromlott egy a lába és ezért lehet nekem is(??Ez amúgy hogy lehetséges?).Amúgy 7 évig táncoltam(4 év balett,1 év társastánc,2 év hip-hop).De már egy éve abbahagytam a táncot.Lehet hogy a tánc lenne a baja mindennek?Szerintetek ezért lehetnek a fájdalmaim?Vagy ha nem akkor mi miatt?Pls gyors válaszokat kérnék

#fájdalom #tánc #talp #felemás-korlát
2016. jan. 29. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Inkább csak rosszul érkezel le.

És kérlek ne pls-ez mert idegesítő.

2016. jan. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 gömbicica ***** válasza:

alsó? felső lábszár? vagy a lábfej is?

valami belső fájdalmat érzel? mondjuk csont felől?

2016. jan. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mond el a tanárodnak, hogy ez van veled. Biztos fog segíteni, mert meg tudja nézni, mi az amit rosszul csinálsz.
2016. jan. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Először is szólj a tanárnak, hogy mentsen fel ezek alól a gyakorlatok alól, mert fáj a lábad tőle. Bármi is okozza (akár rossz leérkezés), semmiképpen nem szabad erőltetni, mert mindenkinek más a felépítése és a porcos izületek meg az inak igénybevétele maradandó károsodást okozhat. Ráadásul most abban az életkorban vagy, amikor kezd befejeződni a növekedés még egy utolsó megugrással, amikor a képződő új szövetek érzékenysége fokozott.
2016. jan. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,Amúgy ilyen ízületi krémek vagy valami hasznos lenne rá?Mert amúgy szeretem ezeket a tanszereket.
2016. jan. 29. 18:26
 6/6 gömbicica ***** válasza:

én nem állnék neki kenegetni.


esetleg nem nőttél sokat az utóbbi időben?

vagy nem fogytál?

2016. jan. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!