Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kattogó, fájdalmas állkapocs?

Kattogó, fájdalmas állkapocs?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy már körülbelül 3 éve kattog az állkapcsom, de eddig nem volt vele baj, hisz csak az egyik oldalon és csak ha nagyon nagyra nyitottam a szám. Nem is fájt.

Aztán kb. 4 hónapja elkezdte a másik oldalon is, így elmentem a háziorvoshoz. Ő elküldött szájsebészhez, onnan meg elküldtek a semmelweis klinikára ahol ezzel foglalkoznak (másfél hónapra rá kaptam időpontot).

Mondtam, hogy fáj, erre 5 perc alatt lerendeztek azzal, hogy tornáztassam.

És csináltam is kb. 2 hétig minden reggel és este 10-10 percig, de azóta folyamatosan fáj (akkor is ha csukva van a szám), a fejem is szokott fájni tőle, és már össze vissza kattog meg csiszorog, enni és aludni sem tudok rendesen.

Szerintetek most mit csináljak? :(


2016. jan. 30. 19:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj el egy jónevű magándokihoz (fogorvos). Ő a fizikai részét le tudja rendezni. Ha nem szűnik, akkor valami lazítási gyakorlatokat kéne találnod, ha egyedül nem megy, akkor szakival.
2016. jan. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!