Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok! Kondizni...

14 éves vagyok! Kondizni szeretnék járni. (Többi lent?!? )

Figyelt kérdés
Itt van nem messze tőlünk egy konditerem ahova járhatnék. Kicsit erősödni akarok és jól kinézni és normális test alkatot. 170cm vagyok és 60 kiló. Miket tudnék csinálni a kondi teremben? Hogyan használjam a gépeket? Milyen gépeket használjak? Milyen étrendem legyen? És miket csináljak hogy jó kondiba tartsam magamat.. rendészeti szakra megyek rendőrnek és erősödni szeretnék. Nem szeretnék nagyon még ilyen olyan dolgokat csinálni, nehogy megálljak a növésben. Aki a 11.-ker-ben lakik szivesen járok vele kondizni

2016. febr. 7. 18:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Illetve hogyan tudom feljeszteni az állóképességemet?
2016. febr. 7. 18:27
 2/3 Józsika77 válasza:
Szia szerintem fuss sokat a futógépem meg biciklizz és gugolgass.Ez fejleszti az állóképességet.14 évesen ne legyen más az étrended max több hús ha erősödni akarol.Nem vagyol kövér úgyhogy csak erősödj
2016. febr. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

14 évesen korai. Ha izmokat akarsz, akkor drága étrend kell meg heti 3-4 edzés. Inkább olyan 16-17 évesen kezdd el.

Addig Fegyencedzés meg futás. A kondiban van általában húzódzkodó meg tolódzkodó, ezekkel jól lehet edzeni. Kis súllyal lehet edzeni a gépeken, 15 ismétlés alá ne menj.

Ügyelj a bemelegítésre, ha kell, akkor szokott lenni személyi edző.

2016. febr. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!