Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondizni akarok járni, valaki...

Kondizni akarok járni, valaki edzésterben segítene?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, sosem voltam még kondizni és nem tudom, hogy milyen gyakorlatokat csináljak és miből mennyit. Aki esetleg jártas ebben az tudna nekem valami segítséget nyújtani?! Elsősorban egészalakos edzesekben gondolkozok, heti több alkalommal is. Gondolom még fontos megemlítenem, hogy vékony vagyok és nem szeretnék fogyni. Ehhez milyen étrendet ajánlanátok?

Minden segítséget megköszönnék!!!



2015. jan. 21. 22:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
legegyszerűbb, ha beírod keresődbe: női kezdő edzésterv + étrend, vagy valami ilyesmit, minden érthetően le lesz írva, annál érthetőbben itt szerintem senki nem akarja neked kifejteni
2015. jan. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

elősz˜ör is átmozgató edzést kell végezni,legalabb egy honapig,de lehet tovabb is(youtubon ha beirod kezdo atmozgato edzes tuti talalsz valamit).Ezutan mehet osztott edzésterv PL:

hétfo láb és váll:

-guggolas,lábtológép,lábnyújtás,lábhajlítás,vádligép

-mellről nyomás rúddal,oldalemelés,előre emelés

szerda: hát és tricepsz

-evezés rúddal,ha megy húzockodás ,lehúzás mellhez,evezés egykezessel vagy csigás evezés,hiperhajlítás vagy felhúzás

-homlokra engedés,hátsó támaszos tolodzkodás ,csigas letolás

péntek:mell és bicepsz

-fekvenyomás,fekvenyomás ferde padon ,tárogatás ,átthúzás

-bicepsz rúddal,kalapácsbicepsz

nagyobb izomcsoportokra 4 gyakorlatot kisebbekre pedig 3 gyakorlat csinálj.MInden gyakorlatbol mehet 4 széria 10-12 ismétléssel.Fokozatosan növeld a sulyokat.

2015. jan. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Második válaszoló neked különösen köszönöm. Nagyon sokat segítettél, örök hálám :)
2015. jan. 21. 23:45
 4/11 anonim ***** válasza:
szivesen ,azét még olvass utána dolgoknak mert amit leirtam elég kevés,és jó edzést!:)
2015. jan. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

hatalmas segítség volt, gratulálok :D

kondi helyett neked meg, te 20 éves lány, inkább agyat javasolnék :D

2015. jan. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Utàna olvastam persze, de legalább már van egy elég erős elindulási alapom és fogalmam a dolgokról! :)


Utolsó. Neked mi bajod van? Az, hogy nem köszöntem meg neked azt a "segítséget", hogy keressek rá a neten?! Na csak úgy szólok, hogy ez nem volt segítség, arról nem is beszélve, hogy ez az oldal tudtommal arra való, hogy az emberek itt kérdezzenek. De szerencsére még vannak olyanok (rajtad kívül) akiknek van kb 5 percük arra, hogy leírják azt amit tudnak és ezzel nekem segítenek..

2015. jan. 23. 11:50
 7/11 anonim ***** válasza:
Jézusom... na jó, én ilyen szintű sötétséggel szemben nem akarok mit kezdeni, legyen csak a te gondod... szia
2015. jan. 24. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
na jó nem azt mondom ,hogy valami tökéletes választ írtam ,de legalabb próbalok segíteni.Amit irtam edzéstervet szerintem kezdetnek jó lesz.Te meg csak pofázol.Ha annyira okos vagy miert nem irsz jobbat?
2015. jan. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Agyat ajánlanál nekem és ilyen szintű sötétséggel nem tudsz mit kezdeni. Hhmm. Én meg sajnos veled nem tudok mit kezdeni, nem is tudom miért vagy itt, ha nem tudsz értelmesen hozzászólni a témához. Nem is ismersz engem, de valóban nem értek a kondizással kapcsolatos dolgokhoz (ettől függetlenül persze sok egyéb dologhoz érthetek - de mivel nem ismersz így fogalmad sem lehet) viszont ahogy látom te sem épp a kondizás nagy mestere lehetsz... Tudod, néha a hallgatás többet ér.
2015. jan. 24. 17:36
 10/11 anonim ***** válasza:

nem, válaszadó, téged nem kritizáltalak...


te lány, te meg az élethez nem értesz, nem a kondizáshoz

2015. jan. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!