Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ejjelente összecsipked valami,...

Ejjelente összecsipked valami, rengeteg szunyogcsipes szerü duzzanat van a testemen. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2016. febr. 8. 05:50
 1/8 anonim ***** válasza:
bolha
2016. febr. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
húzd le az ágyneműt mosd ki és húzz fel egy újat
2016. febr. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezen mär tul vagyok,mindent lecsereltem :/
2016. febr. 8. 06:42
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Az ágyi poloska irtása nagyon nehéz feladat, mivel a kártevő esetenként rezisztens az irtására használt szintetikus piretroidokkal szemben. Mivel az élő kártevők, illetve nyomaik felkutatása gyakorlott szemet igényel, érdemes szakemberre (egészségügyi gázmester, kártevőirtó szakmunkás) bízni a feladatot."

[link]

2016. febr. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Ágyi poloska. Ilyenkor egyáltalán nem elég az ágynemű lecserélése, de még az ágy kiporszívózása sem.

Spec. irtásra és intézkedésekre van szükség. A neten találsz erről infókat.

2016. febr. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Tuti, hogy ágyi poloska :( Mindenképpen irtani kell, többször is szakemberrel, szívós dögök, sajnos tapasztalat
2016. febr. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek :) kidobtam a matracot :D amig nem talälok szakembert talän kibirom
2016. febr. 8. 20:50
 8/8 anonim ***** válasza:
A matracot kidobni kevés, mert az ágy réseiben is fészkelnek.
2016. febr. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!