Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék minden reggel...

Hogyan tudnék minden reggel elmenni munka előtt székelni?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok, és már suliban is ez volt a helyzet. 1 órával az indulás előtt már ébren vagyok, de nem mindig sikerül itthon produkálni. Van amikor érzem, hogy na jönne kifele, de amikor ráülök a WC-re nem történik semmi. Szépen elindulok, 15 perc utazás a munkahely. Mikor megérkezem, már úgy kell futnom a WC-re és kb 10 másodperc alatt kirobban belőlem minden. Olvastam olyanokat, hogy este egyek joghurtot, reggel igyak egy pohár langyos vizet stb. Ezek beválhatnak? Elég kényelmetlen már, hogy minden reggel látnak, ahogy szaladok kábelt fektetni.
2016. febr. 11. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Reggel egyél valamit. Vagy ha amúgy is kávézol, igyál kávét vagy tényleg valami meleg italt.


Nagyon valószínű, hogy segíteni fog :)

2016. febr. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előzőhöz, és még annyit tennék ehhez, hogy ha szereted, akkor szokj rá - főleg az őszi-téli-kora tavaszi időszakban - a meleg tejre, egy pohárral és estére. Üresen is jó, de tehetsz bele cukrot is (mézet NE, mert az szorulást okoz).


Nekem szuperul bevált. :)

2016. febr. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kristályfény válasza:
Tipikus szorongásos tünetek. A szorulás és a hasmenés a szorongás két megnyilvánulási formája. Pár alkalommal előfordult az iskolában, és ez rögzült a fejedben, hogy mindig így lesz. Ettől félsz és igazából pont ezért történik mindig így. Minden fejben dől el. Igazából az segítene, ha azt tudnád, mitől félsz, milyen megfelelési kényszerek dolgoznak Benned. Segíthet az EFT (Érzelmi Felszabadító Technika)Utána lehet olvasni.
2016. febr. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!