Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Veletek nem szokott előforduln...

Veletek nem szokott előfordulni, hogy reggel elmentek wc-ni - azt gondolva, hogy de jó akkor egész nap nem kell többet ezzel a kérdéssel foglalkozni- de mondjuk egy órával később munkába menet vagy már munka közben újra mennetek kell wc-ni?

Figyelt kérdés
Nem hasmenésre gondolok, hanem kíváncsi vagyok arra, hogy csak velem fordul-e elő, hogy reggel felkelek, elintézem amit el kell wc-n és mondjuk beérek a munkába ott megreggelizek és újra érzek egy ingert arra hogy wc-ni menjek.Nem kimondottan sürgető érzés, bár olyan is volt, de akkor sem hasmenésem volt.Mit lehetne tenni, hogy tutira minden kijöjjön aminek ki kell a reggeli egyszeri wc-zés során?

2014. ápr. 22. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Ismerős.

Reggel elintézem amit kell, miközben várok a buszra érzem, hogy lassan majd megint mennem kéne és amint beérek irány a mosdó(jó 1óra az út).

2014. ápr. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen nekem is. Általában naponta egyszer megyek, de van olyan, hogy naponta 2x, néha 3x is sikerül.

Én mondjuk örülök neki, inkább jöjjön ki, mint hogy bennem legyen. Gondolom, jó az anyagcserém :)

2014. ápr. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehet hogy ez természetes, csak ha mondjuk üzleti utazáson van az ember, vagy mondjuk egy konferenciát szervez és éppen 100 ember veszi körbe és láthatónak kell lennie, nem engedheti meg magának hogy ilyen helyzetekben elrohanjon a wc-re. Az is lehet hogy éppen nincs a közelben vagy ilyesmi.Nem vagyok üzletember se konferencia szervező, csak megfordult bennem, hogyha ilyen helyzetben lennék akkor ez milyen kellemetlen lenne...visszatartani sem jó, sőt szerintem akkor egy idő után ha erősebben éri az inger még sürgetőbbé válhat idővel az érzés.
2014. ápr. 22. 11:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát nekem ez nem úgy jön, mint a hasmenés, hogy nem lehet visszatartani, meg sürgős.

Meg nem is minden nap van így, hogy többször kell, szóval nem zavar egyáltalán munkában.

2014. ápr. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha tudod, hogy másnap nem engedheted meg magadnak a wc-t miután elmentél otthonról, akkor aznap egyél kevesebb rostosat, több rizst, kenyeret...

Nekem beválik általában. Ha mellőzöm a zöldségféléket, az olajos magvakat, hüvelyeseket, és inkább rizst, húst és kenyeret eszek, akkor nincs ilyen gondom másnap.

2014. ápr. 23. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Jajj dehogynem. :/ Évek óta szenvedek ezzel a dologgal. Sőt, ha a munkahelyemen megebédelek, rá egy órára szintén jön az inger... Fogalmam nincs, hogy mivel lehetne ezt megszüntetni. Szerintem én már bizonyos helyzetekben rá is stresszelek, ez még rárak egy lapáttal. Egyszer a háziorvosomnak panaszoltam el ezt és annyit mondott, hogy éljek nyugodtan, ne igyak kávét, ne dohányozzak és kerüljem a tejtermékeket, meg amik ezt kiváltják... Próbálj meg naplót vezetni az étkezéseidről, és kerülni azokat amik ezt kiváltják... (nekem ez se segített, nálam a stressz okozza)
2015. dec. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!