Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orrspray függő vagyok. Nagyjáb...

Orrspray függő vagyok. Nagyjából másfél éve tart ez az ördögi kör. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Találtam a neten egy párnát, ami jó erre, s állitólag le lehet vele szokni az orrsprayről. Valami tapasztalat? vagy esetleg más mód?


itt a párna: [link]


2016. febr. 19. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Tengervizes, sós orrsprayt használj, vagy forralj vizet, tegyél bele csipet sót és azt szippantsd fel az orrodba esténként, ezek nem okoznak olyan mellékhatást, mint az orrcseppek.

Persze egy orr-fül-gégészeti kivizsgálás sem ártana, hogy nincs-e valamilyen szervi gond az állandó orrdugulásod mögött.

2016. febr. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Ez tényleg egy ördögi kör, szenvedtem én is ezzel. A tengervizes orrspray-k semmit sem érnek az orrdugulásra. Max. egy kis nedvesítésre elmegy, de önmagában sz..ra sem jók! :(

Kamilla gőzöléssel és erős önfegyelemmel tudtam megszabadulni tőle. Mondanom sem kell, kínlódás volt az elején.

A kamilla segített az orrnyálkahártya duzzanat megszüntetésében, amit a sok orrspray tönkre vágott, illetve gyulladáscsökkentő.

Nem hitegetlek, nem egyszerű, de szörnyű függőség ez, érdemes megpróbálni szabadulni tőle.

Sok sikert!

2016. febr. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem használt sosem a tengervizes spray. :( Nekem az segített egy picit, hogy levendulát szagolok lefekvés előtt.
2016. febr. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is így csináltam ahogy a 2. válaszoló.


Egyszerűen nem csöpögtettem. Kínlódtam pár napig, az orromat időnként átmostam sós panthenolos körömvirágos kotyvalékkal, amit én csináltam.


Aztán egyszer csak jó lett. Ki kell bírni.


Azóta nekem a Reventil orrspray egyébként használ. A sima tengervizesek nekem sem jöttek be soha, de ez jó cucc szerintem.

2016. febr. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
valameik orsprébe vasn olyan anyag amiböl ha sokat fulysz így beagya
2016. febr. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!