Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy tudnám feldolgozni hogy...

Hogy tudnám feldolgozni hogy nagyon beteg a kisfiam?

Figyelt kérdés
19hónapos, 2,5hónapja van kórházba atipusos tbcvel, meg az immunrendszere is tropa. Amúgy jól van, de szájon keresztül csak keveset ehet az íze kedvéért, mert szűkület van a betegsége miatt a belébe, amitől ödémásodik a bele. jejunosztómán kap tápszert és centrális vénán keresztül tápanyagokat. ezalatt az idő alatt 2* jártuk meg az intenzívet, jelenleg gasztrón van. de volt sebészeten, belgyógyászaton nefrológián. várnak még egy immunológiai eredményt hogy szükség lesz e neki csontvelőátültetésre az immunbetegsége miatt miután kigyógyult a tbcből, de arra még 1évig kell szednie gyógyszert. van egy 3.5 éves lányunk is, ő egészséges és mivel nem egyvárosban vagyunk a kórházzal férjem dolgozik így naponta ingázok a kórház és itthon között. Elég erős hipohonder meg pánikos vagyok azóta és nézték még hív virusra is a fiamat. ugye ha negatív lett ez már nem lehet pozitív? Ugye akkor ő rajtam keresztül kaphatta volna el ha az lenne de negatív eredménye, akkor tuti nem az? Meg ezáltal én se? Úgy pánikolok, rosszul vagyok, ideges, kétségbeesett az egész dolog miatt :(
2016. febr. 20. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Először is sok erőt kívánok neked, és a kisfiadnak mielőbbi gyógyulást. Ha negatív, akkor nem lehet pozitív, ez miatt ne aggódj.
2016. febr. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Sok erőre lesz szükségetek,de végig kell csinálnotok,mert szerencsére a tbc gyógyitható( ez a formája legalábbis)

Nem lehet már pozitív,ha negatív lett nyugodj meg.

És kitartást!

2016. febr. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!