Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha a családban mindenki...

Ha a családban mindenki nagyon magas (178 cm) és én 17 évesen 164 cm vagyok, akkor indokolt lehet a növekedési hormon adagolása? Vérvétellel mérik a növ. hormonszintet?

Figyelt kérdés
2008. szept. 19. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
17éves vagy így még várható az,hogy nőjjél.Általában mindenki 21éves koráig még nő.Ha fiú vagy akkor te késöbb kezdesz el növekedni.Öcsém is 17-18évesen kezdett el növekedni és mostmár magasabb nálam.
2008. szept. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17 évesen a 164 cm teljesen normális,főleg ha lány vagy. Ha fiú,akkor meg egy picit alacsonyabb vagy az átlagnál.Ezért még nem kell növekedési hormont szedned,még akkor se,ha a család többi tagja mind magasabb nálad.Az én családomban pl mindenki rövidlátó apai ágon,csak a tesóm nem.Nem öröklődik minden tulajdonság mindenkiben :)
2008. szept. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem fognal neked növekedési hormont adni csak azért, mert a családtagjaid magasabbak. Ez a magasság normális amúgy.
2008. szept. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
fognak
2008. szept. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A 178 cm férfiban nem számít magasnak, átlagosnak inkább, nagyon magasnak pláne nem. Szerintem ne aggódj, még nőhetsz, de lehet hogy nem leszel 178, bár ki tudja. Én 10 centit nőttem egyszer másfél két hónap alatt, fájdalmas volt. Lány vagyok és nagyon magas.
2008. szept. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindenkinek a válaszokat!:)
2008. szept. 21. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!