Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hullik a hajam foltokban mit...

Hullik a hajam foltokban mit tegyek hogy megállítsam vagy mitől lehet?

Figyelt kérdés
A terhességem 7. Hónapjában kezdődött mikor antibiotikumot kellett szednem a tarkómon észrevettem egy újhegynyi foltot akkor nem is foglalkoztam vele azt hittem a terhesség miatt van de mára már a tarkómon elég nagy kapsz folt lett illetve a fejem tetején is decemberbe szültem hallottam hogy szoptatás alatt is hullik a haj de a fejtetőmön nő a haj vissza a tarkómon viszont nem ott még kis növekvő hajszálak sem érezhetőek meg egy piros volt az egész kopasz rész segítsen valaki mi lehet ez illetve mit csináljak hogy jobb legyen. Szedem a vasat még mindig mivel a terhességem alatt is kellett C vitamint is mert az állítólag segíti a vas felszívódását vettem Alpecin koffein sampont is a haj hagymák erősítéséhez ez segítette a fejtetőn lévő foltot láthatóan gyorsabban nő ott a haj de a tarkómon semmi :-( valaki volt már ilyen helyzetben segítsetek mi lehet ez s mit lehet tenni hogy kinőjjön ott is a haj?
2016. febr. 28. 12:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Foltos hajhullásnál általában valamilyen gyulladás van a szrvezetben, bár lehet hormonális gond is, de menj el a bőrgyógyászatra, ott majd elküldenek góckutatásra és kapsz rá megfelelő kezelést.
2016. febr. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!