Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ideg csipődes élen ki mitt...

Santinno kérdése:

Ideg csipődes élen ki mitt tud? Mar használtam (Perszkindol gél).

Figyelt kérdés
2016. febr. 28. 14:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mely testrészed csípődött be illetve mennyire súlyos ?
2016. febr. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A gélek, krémek kiegészítésként jók, miután már látott egy orvos és beinjekciózott vagy írt fel tablettát, vagy kezelésre küldött . Látatlanba ezt így nem lehet megmondani, hogy neked mire lenne szükséged . Nem tudsz kiegyenesedni, a karodat nem tudod megemelni ........
2016. febr. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A forgó rész nel a gerinc es fenék között!
2016. febr. 28. 14:43
 4/11 anonim ***** válasza:
Az kemény . Megkel mutatnod magad egy dokinak feltétlenül .
2016. febr. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez hírtelen szokott bekövetkezni,előre nem látható dolog.

Erre nem tud az orvos sem felirni gyógyszert,csak az utána való fájdalom csökkentésére .Elkoptak a porckorongok,és néha közéjük kerül egy idegszál .Derék közelében lévők az alsó végtagokra vannak kihatással is .

Erre sok esetben irnak fel gyógytornát,vizi tornát ,izom lazitó kenőcsöket .

2016. febr. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Engem is injekciózni akartak egy ízben, aztán kaptam egy jó kis gyógyszert, potom 700 Ft-ot fizettem érte a patikában, vény köteles volt . 1 hét alatt rendbe hozott .
2016. febr. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Brexin, és mideton irtak fél,ráadásul én meg Perszkindol es lo balzsam csilis változatban használok, igy is nem egycerü!
2016. febr. 28. 14:58
 8/11 anonim ***** válasza:
Megjegyzem rengetegféle kenceficét kipróbáltam, de egyik sem vállt be, nem hoztak eredményt soha . Például : Indometacin, Diclofenac, Flector, Voltaren, Feketenadálytő .
2016. febr. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8 as ,akkor még vissza van az iszapos lóbalzsam .1 próbát ez is megér,és megfizethető áron van .
2016. febr. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
December ota 3 szór csipődöt be, 2 gyogyszer +2 fajta kenőcs. Kb 1-2 hét amig helyre jönn.
2016. febr. 28. 15:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!