Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha beteg vagyok,...

Mit tegyek, ha beteg vagyok, de az orvos nem ír se gyógyszert se igazolást? Milyen orvoshoz forduljak?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul érzem magam. De ilyen betegséggel nem hiszem, hogy tudok menni suliba. Honnan szerezhetnék igazolást?

2016. febr. 29. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Nincs olyan betegség, amit ne kezelne egy orvos, ez a dolga. És ha elmész hozzá, mindenképp ad igazolást, hisz ott voltál.


Mi a gond?

2016. febr. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Kétoldali iskola undoritiszre nem jár igazolás és nem találták fel a gyogyszerét sem!
2016. febr. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Ha beteg vagy és nem írt fel semmit akkor vírusos a megbetegedés. 5-6 nap és MAGÁTÓL elmúlik. A vírusra SOHA nem írnak fel semmit, mert nincs rá gyógyszer!


Vegyél be Algopyrint, feküdj le, aludj egyet, igyál sok folyadékot és pihenj, ennyi.


Igazolást meg az orvosnak kellett adnia, ha elmentél, vagy ha nem adott, akkor valószínűleg vissza kell menned pár nap múlva és akkor adja oda az igazolást. De ezt valószínűleg elmondta neked is, vagy ha nem akkor min azt, hogy mikor menj vissza.

2016. febr. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elmentem hozzá, de csak a mai napot igazolta. Viszont én szó szerint az ágyból is alig tudok kikelni. Nem tudom, hogy hogy mehetnék holnap.
2016. febr. 29. 13:35
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Ha annyira szarul leszel, akkor szépen elmész megint az orvoshoz. Ha tényleg beteg vagy, akkor segíteni fog.
2016. febr. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy azt gondolta, hogy ma van valamilyen tüntetés és azért nem mentem. Pedig láthatta, hogy milyen sz@rul vagyok. Köszönöm szépen a tanácsokat. Holnap erőt veszek és elmegyek még egyszer. Bár ma is elég nehéz volt felkelni az ágyból.
2016. febr. 29. 13:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy, de ha még 18 alatt, akkor kísérjen el felnőtt az orvoshoz, akkor nem teheti meg, hogy nem ír ki ha valóban beteg vagy.
2016. febr. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!