Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért mitől zúg a fülem és...

Miért mitől zúg a fülem és hogyan szüntessem meg? Bővebben lent! 18/f

Figyelt kérdés
KB 1 hete mindig zúg a fülem vagyis nem úgy zúg hanem olyan mintha a tenger hullámozna benne vagy fújna benne szél, állandóan ilyen hangot hallok és nagyon zavar idegesít alig tudok aludni. Nem fáj meg semmi mindig mosom tisztítom fül pálcikával is rendesen. Hogyan szüntessem meg ezt a hangot a fülemben?

2016. febr. 29. 17:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Több vizet nyers lédús terméseket fogyassz , kerüld a sót , fehérjét zsíros olajos dolgokat .
2016. febr. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hanghatás? Stressz?

A fül járatot nem szabad piszkálni egyébként, csak a fülkagylót, olvass utána.

2016. febr. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet a fulpiszkáloval megsértetted a dobhártyád.Sztem menj el a házi orvosodhoz hogy belenèzzen.
2016. jún. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy enyhe fülkürt hurutod van ?
2016. dec. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én honnan tudjam? És mi az???
2016. dec. 24. 16:37
 6/10 Pista1979 ***** válasza:
Tilos a fűl belsejét fűlpiszkálóval tisztitani mert azt a koszt ami benne van csak még beljebb nyomod,igy egy idő után beszárad s ebbál kifolyólag alakulhat ki belső fűl gyuladás ami ...fejfájást,nyelési problémákat,lázat és fűlzugást eredményezhet.Az hogy mosod még nem azt jelenti hogy belűl tiszta is.Próbál meg belecsepegtetni s 3-4 percig benne tartani peroxidos vizet-patikában vény nélkűl kapható.Ezt naponta 2-3 szor megteszed...s ha szerencséd van 10 napon belűl a beszáradt fűlzsir kipottyan és elmulik a csengés,ha nem irány a fűl-orr gégészet.Remélem segithettem...
2017. jan. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szia! De azt hol lehet kapni, mennyibe kerül és mekkora a kiszerelés???
2017. jan. 16. 13:07
 8/10 Pista1979 ***** válasza:
Hidrogén peroxidos viz..patikában van.aprópénz.... [link] olvasd el a 4 es pontot
2017. jan. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 szamo77db ***** válasza:
Jó lenne, ha látná fül-orr-gégész! Addig is ne piszkáld, ne csinálj vele semmit!
2017. márc. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Eddig sem csináltam semmit mert nem tudol mit. Minek nézné az meg? Azzal se lennék előrébb.
2017. márc. 19. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!