Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám abbahagyni a...

Hogyan tudnám abbahagyni a sírást és megnyugodni?

Figyelt kérdés
Depressziós vagyok és járok is vele pszichológushoz,de van hogy egy nagyon pici kis apró dolog miatt is rengeteget tudok sírni,és egyszerűen akármit csinálok,mindíg az a vége hogy 4-5 órákat végigsírok,aztán már nem érzem embernek sem magam és amíg el nem gyengülök addig megy ez. Mit tehetnék? 17/L

2016. márc. 12. 01:10
 1/5 anonim ***** válasza:

A pszichológus mit mond? Milyen kezelést alkalmaz?

Mi miatt vagy depressziós? Van valami konkrét kiváltó ok, vagy tisztán endogén eredetű?

2016. márc. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha éjszaka sírsz, valószínűleg nagyban belejátszik a fáradtság is, ilyenkor jobb ha rögtön lefekszel aludni, reggelre sokkal jobb lesz. Egy forró fürdő vagy zuhany is segíthet megnyugodni. Ha nem otthon vagy, néha egy arcmosás is megteszi.
2016. márc. 12. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja és persze nagy levegő. Előző voltam :)
2016. márc. 12. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia én segitenék szivesen, vagy vannak batátok, család?
2016. márc. 12. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem pl az szokott segíteni, hogy nem próbálom elfojtani, addig magamnak egy kis időt, amikor engedem, hogy átjárjon a fájdalom, kisírom magam, de 5-20 percnél tovább nem! 20 perc után veszek egy nagy levegőt, nem gondolok semmi rosszra, iszok egy teát, kimegyek levegőzni, ez segít. Illetve, ha van valaki, akkor megkérem, hogy öleljen meg.( mármint családtag, vagy párom, barátnők)
2016. márc. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!