Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Eléggé hipochon...

Mit csináljak? Eléggé hipochonder vagyok amúgy is és most nagyon meg vagyok ijedve, nem bírok megnyugodni

Figyelt kérdés

Tegnap este egy kis vért találtam a zsebkendőmön orrfújásnál, utána kicsit beleturkáltam a zsebkendővel az orromba, és nagyon kicsit, de vérzett az orrom, minimálisan csak egy kis pötty lett a zsebkendőn.

Aztán hamar elmúlt, lefeküdtem aludni, reggel orrfújás után újra vérzett ugyanígy minimálisan, meg most is előbb, de minden alkalommal abba is maradt hamar.

Már ezzel lehet nem foglalkozna, de én nagyon hipochonder vagyok, egyből három betegség van ami eszembe jut erről amiért lehet, magas vérnyomás, agyvérzés, leukémia.

És amennyire be vagyok sz*rva a vérnyomásom lehet tényleg fel fog így már menni, akármit csinálok nem bírok megnyugodni. Most meg előbb orrfújás nélkül is elkezdett így gyengén vérezni, igaz elég sokat turkáltam bele a zsebkendővel este óta hogy vérzik-e vagy nem éppen.

Mit tegyek most?


2016. jan. 15. 09:22
 1/4 A kérdező kommentje:
20/F
2016. jan. 15. 09:22
 2/4 Kései Sirató ***** válasza:
Ez mindenkinél előfordul. Amikre te gondolsz, azok, kemény orrvérzés tünetei (pl. amikor 2-3 zsebkendőt megtölt a vér és le is kell feküdnöd ahhoz, hogy elálljon.) Ne tegyél semmit, nyugodj meg!
2016. jan. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
meg van duzzadva az orrnyálkahártya és ennyi, az orrfújás miatt. ne félj, nyugi, semmi komoly. szedj cvitamint az jó érfalerősítő
2016. jan. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Elpattan egy ér az orrodban, ezért lehet. Nyugodj meg, ez mindenkinél előfordul.
2016. jan. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!