Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az elmúlt 1-2 évben volt...

Jacin86 kérdése:

Az elmúlt 1-2 évben volt valaki hajbeültetésen? Tudna tapasztalatokat írni? Ki melyik klinikát választotta és mennyire elégedett vele?

Figyelt kérdés

Szóval. Nagyjából tisztában vagyok a hajbeültetéssel, nem a mechanizmusra irányul a kérdésem. Olvasgattam itt is és a neten is véleményeket, blogokat, de mindegyik 2-3 évvel ezelőtti válasz, cikk,stb...(de lehet én kerestem rosszul). Azóta meg fejlődhettek a beavatkozások, klinikák, változhattak az árak... Gondolom vagyunk egy páran, akik "küzdünk" a kopaszodás ellen, és jó lenne, ha össze lenne szedve néhány tapasztalat! Ezért kérném, akinek volt ilyen beavatkozása, az írja már meg legyen szíves a tapasztalatát.

Én 2 hónapja voltam hajbeültetésen, leírom én is, miket tapasztaltam. Sajnos még mindig szükséges lenne egy műtét, de már nem annál a klinikánál szeretném, ahol voltam!

Előre is köszönöm! :-)



2016. márc. 13. 20:50
 1/1 anonim válasza:

Nekem már volt kettő. Az első 4 évvel ezelőtt (3000 graft), a második tavaly nyáron (2500 graft). A mechanizmus nem sokat változott, bár a második műtétet sikerült 1 napba besűríteni, a korábbi 2 napos műtéttel szemben.


Sikosnál voltam mindkétszer, mert ő a legjobb. Igaz, hogy valamivel drágább de ez nem olyan dolog amivel hajlandó vagyok kockáztatni, inkább választom a drágábbat ami már jól bevált másoknak is. Az eredmény nagyon szép, persze most sem olyan mint amilyen 14 évesen volt, de hát az ugyebár matematikailag lehetetlen. Majd talán ha feltalálják a hajklónozást :)


Én is kíváncsi vagyok te hol voltál és milyen tapasztalataid vannak :)

2016. ápr. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!