Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Amikor pisilek csíp nagyon...

Amikor pisilek csíp nagyon ott lent. Mitől lehet ez? És olyankor szabad sexelni?

Figyelt kérdés
2008. szept. 21. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez valami fertőzés lehet. Nem fáztál fel valahol? Szerintem addig hanyagold a szexet, amíg doki nem látott.
2008. szept. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Felfáztál: azaz elkaptál valamilyen bacilusos fertőzést valahol. El kell menni szépen nőgyogyihoz, de inkább urológushoz. Valószínűleg kapsz egy Monuralt, ami egy kis tasak por, amit vízzel felhígítasz, megiszod, és jobban leszel.
2008. szept. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fertőzés, felfázás kezelni kell, mert később nagyobb baj lehet, meg akkor is ha elmúlik..

Semmi szex, mert a pertner elkaphatja...amúgy ha még neki nincs tünete érdemes szólni a dokinak, h van partner, mert lehet neki is kell szedni amit felírnak.

2008. szept. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem házidoki is ki tud kezelni, van rá jó gyógyszer. Azt a pár napot, egy hetet ki lehet bírni egymás nélkül, bár lehet hogy gumival nem probléma, nem tudom.
2008. szept. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
biztosan felfaztal, szerintem is menjel egy dokihoz, ugy h reggeli vizeletet viszel magaddal egy tiszta edényben, mert tenyésztést ezer szálzalék h csinalnak. addig pedig vegyél kamillas ulofurdot, es egyél fekete v vörös áfonyat (bármilyen formaban), mert ez nagyon hatasos, sajnos tapasztalatbol tudom.Jobbulast! a sex most maradjon ki egy darabig!
2008. szept. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!