Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan szokhatnék le a vagdosá...

Hogyan szokhatnék le a vagdosásról?

Figyelt kérdés
Én egy 10 éves emo lány vagyok. Sokszor már teljesen elegem van az életből. Néha úgy érzem jobb lenne halottnak lenni ilyenkor jön a vagdosás.
2013. dec. 4. 06:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs egy igaz barátod, akinek ki tudnád önteni a szíved?
2013. dec. 4. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Keress barátokat, járj el szakkörökre, sportolni, próbálj ki művészeti ágakat(fess,szobrászkodj, tanulj hangszeren) olvass, tarts kisállatot akiért felelősséggel tartozol.
2013. dec. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A szüleiddel milyen a kapcsolatod?
2013. dec. 4. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Azt tudod, hogy az igazi emo-k nem vagdossák magukat és nem akarnak meghalni? Inkább öntsd ki a szíved valakinek, ahogy írták.


Vagy írhatsz privátot nekem, hisz egy az életérzésünk.

18/F, szintén emo

2013. dec. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Még csak 10 éves vagy? Szegénykém. Nem tudom miért vagyok meglepödve, mert én 9 éves koromban kezdtem. Bár nem vagyok emo.

Próbáld máshogy levezetni az érzéseidet, hidd el nekem, ez semmire nem megoldás, tudom miröl beszélek, 4 évig vágtam magam. Menj el sportolni, én biciklizni, görizni meg korizni szeretek a legjobban, az valami eszméletlen, ha elég gyorsan mész 1000x jobb, mint a vagdosás, és még boldog is leszel. :)

Ha a szüleiddel jó a viszonyod, velük is megbeszélheted, vagy menj el pszichológushoz, a sulitokban is biztos van, ö tudni fogja, mit tégy.

Vagy ha gondolod, írj privit, lehet tudok segíteni :)

14/L

2013. dec. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nincsenek barátaim. Zenéltem 1 darabig. A szüleimmel meg nem a legjobb a kapcsolatom állandóan csak üvöltenek bármit csinálok. A suliban mindenki megbámul és lehet azt hiszik hogy nem hallom mit mondanak.
2013. dec. 5. 16:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Na hogy alakult azóta a helyzeted?
2022. márc. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!