Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orrvérzés, vérszegénység,...

Orrvérzés, vérszegénység, szédülés esetén orvoshoz forduljak? Hova mehetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nem is emlkszem talan 3honappal ezelott ebredtem reggel arra,hogy kicsit veres a parnam.attol kezdve eleg gyakori eset volt az,hogy orrfujaskor veres volt a zsebkendom.soha nem omlott a ver,de elenk piros a zsebkendo es nem gyengen. kb ket honapja akartam eloszor vertadni akkor is mondtak hogy verszegeny vagyok,pedig soha nem voltam az.azota is es elotte is szedtem vasat es multivitamint,jol eszem stb. Ma is azt mondtak hogy a hemoglobin szint ertek alatt van,de nem veszesen csak kicsit. Egy honapja raszoktam a kavera,azelott soha nem ittam,de olyan almos szoktam lenni,hogy egyszeruen nem birom nyitva tartani a szemem es neha napkozben is alszok. Kerdesem az,hogy ezzel erdemes e foglalkozni?ha igen merre indulhatok el? Nincs haziorvosom ott ahol elek tanulmanyok miatt es ide nem jelenthetem be magam. Elore is koszonom a segitseget,telefonrol irtam.
2016. márc. 17. 22:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezzel pedig háziorvoshoz kellene menni, ő ad beutalót vérvételre és ha ott gond van, akkor további szakorvosi vizsgálatokra.
2016. márc. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De egy vérszegényt is lecsapolnak? Mármint mondták ,hogy olyan kevés a vérem,hogyha levennének belőle akkor már a keringő vérből szívnák el. Egyenlőre nem megyek orvoshoz,mert javult a nappali majd elelszom állva is állapot,valószínűleg azért mert javult a vérszegénység is. Ha újra ilyen állapotba kerülök akkor bemegyek itt egy orovshoz,csak nem küldenek el :/
2016. márc. 18. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!