Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon félek!

Mit tegyek? Nagyon félek!

Figyelt kérdés
Az van hogy kb. másfél hónapja égő, szúró fájdalmam van vizelés közben és után! Azt hittem felfáztam és gondoltam elmúlik. De még nem múlt el. A neten olvasgattam utána és eléggé megijedtem...igaz, hogy nincs véres vizeletem meg nem is nagyon zavaros, de nagyon fáj vizelés közben és után. Nem merek urológushoz fordulni, mert félek, hogy mit fog szólni, hogy vártam eddig. Meg nem is nagyon tudom, hogy mit kell ott mondani/csinálni. Mit tegyek???
2010. ápr. 3. 14:25
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
am meg nem kuldott urologushoz sem, ezt azért mondom, hogy aki az urologiai vizsgalattol fel(mint ahogyan en is voltam) ne izguljon feleslegesen, egyszer menjen a csaladorvoshoz, es o majd igazit tovabb.
2010. ápr. 25. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!