Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mitől lehet? Nagyon kelleme...

Ez mitől lehet? Nagyon kellemetlen :S (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Mostanában csak 2-4 naponta tudok wc-re menni (természetesen nem a kisdologra gondolok).

Régebben (kb. 1 éve) naponta többször is mentem. Az étkezésen nem változtattam.

Olvastam, hogy a rostos dolgok (gyümölcsök pl. őszibarack, vagy teljes kiőrlésű cuccok stb.), megoldhatják a dolgot, de már jó ideje próbálkozom sokmindennel és semmi változás. Hashajtót pedig nem szívesen veszek be. Nem eszek túl sokat, de ez mindig is így volt.

Sokszor pedig úgy érzem, hogy kéne mennem - ez a probléma, aztán csak üldögélek 10-20 percig is és nem megy, vagy nagyon kell erőltetnem :S És sokszor puffadok is, de ez mástól is lehet, nem tudom :(


Volt valakinek már hasonló problémája? Tudtok rá valami megoldást?


2010. ápr. 3. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg székrekedésed van. Hát igazából nem tudok mit mondani, nézz utána, olvass utána és ha úgy van menj el orvoshoz.
2010. ápr. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na jó, de ennyire gyakran? :S Azért köszi!
2010. ápr. 3. 23:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt írod keveset eszel, de régen is így volt és akkor tudtál menni? Bizony székrekedésed van javaslom, h naponta egyél többször, de kis adagokat és rengeteg folyadékot igyál! Talán az segít!
2010. ápr. 4. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, régebben nem volt ilyen problémám. Az viszont igaz, hogy elég keveset iszom, 1-1,5 litert talán. Lehet hogy ez is baj.
2010. ápr. 4. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!