Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van pár anyajegyem, amik...

Van pár anyajegyem, amik furán néznek ki, de azt mnodta bőrgyógyász nem rossz indulatú, akkor már nem is kell foglalkozni vele?

Figyelt kérdés

Van amelyik belül világos kívül sötét gyűrű, és van ami belül sötét kívül világosabb, és régebben nem olyan volt. A fura az, h nem sérültek meg és nem is érte őket nap.

Teljesen laposak.

De egyre nagyobbak lesznek és színeződnek el. A doki szerint nincs velük baj, de ezeket ha nem vágatom ki, akkor még lehet belőle baj akkoris ha nem sérülnek? Vagy vágassam ki mielőtt baj lesz belőle? Mert én azt hittem csinálnak valamit, de kakilt rá a doki.


2010. ápr. 4. 03:38
 1/2 anonim ***** válasza:
mikor az ember kételkedik, el kell menni egy tök más orvoshoz, másik intézménybe, és kikérni annak a véleményét is.
2010. ápr. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

én kórházba voltam, a városban ez az egyetlen, nem nagyon van időm másik városba utazgatni, főleg nem potyára


vannak kisebb szakrendelések, de az fizetős persze

2010. ápr. 4. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!