Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon rosszul érzem magam....

Nagyon rosszul érzem magam. Mit tegyek? Lázas vagyok,25 fokos szobában, betekarózva, de reszketek.

Figyelt kérdés

2016. márc. 27. 14:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Vegyél be egy Rubophen tablettát és maradj ágyban, igyál forró mézes teát, vagy egyél egy jó csípős húslevest, mindkettő kicsit felmelegít majd. Húzz zoknit a lábadra.
2016. márc. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Egyél forrót, meg maradj ágyban esetleg takarózz be még jobban, had menjen feljebb a lázad...okos tanács tényleg.

Inkább vegyél egy hűsítő fürdőt, beülsz langyos vízbe utána lassan elkezded hűteni.

2016. márc. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
63%
Ha nem megy 39 fölé a láz, akkor igenis hasznos, mivel felveszi a harcot a kórokozókkal.
2016. márc. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%
Igen okos tanács a hideg fürdőzés!:) Igaz bele halhat, de komolyan ez a jó tanácsod. A 42 fokos lázt kell drasztikusan hüteni, mert akkor már tényleg baj van. A szervezet azért emeli a hömérsékletet, mert a baci virust így tudja megölni. Inkább inhaláljon takarozzón be még jobban. Fórró tea c vitamin D vitamin kutya baja se lesz utána.
2016. márc. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Rázza a hideg, reszket, és még vegyen hűtőfürdőt? :-)
2016. márc. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
32%
Nem jeges vízbe kell ugrani idióta :D
2016. márc. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Olvass utána vagy kérdezz orvost...mint mondtam nem jeges vízbe kell bele ugrani és a reszketés is azért van, mert a teste így próbál a hő ellen küzdeni...
2016. márc. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Majd a hidegrázás után megy fel magasra a lázad, de ez általában csak első nap van, holnap már jobb lesz, legalábbis nekem így szokott lenni. Ilyenkor legjobb a fekvés, és a teázás. Mézes citromos tea.
2016. márc. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Szegénykém sajnállak :( Én is beteg vagyok már napok óta küzdök a megfázással nekem is volt hőemelkedésem egyfolytába folyik az orrom és nem múlik el,hólyagok vannak a számban,gyengének érzem magam stb. Ilyenkor egy meleg fürdő tesz jót igazán egy bögre teával majd irány az ágy. Lázat mérj,mert 39 fok felett tényleg hűteni kell magadat. Jobbulást.
2016. márc. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Csak addig fázol, amíg megy fel a lázad, miután elérte a tetőpontot meleged lesz, és szakadni fog rólad a víz. Akkor vegyél hűtőfürdőt.
2016. márc. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!