Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek elkéne mennem...

Szerintetek elkéne mennem pszichológushoz?

Figyelt kérdés
Észre vettem amikor másnak fáj valamije önkéntelenül kinevetem, nem tudom sajnálni. Ez még nem is lenne baj, de néha a fejemben eléggé borzalmasan eltorzított emberképeket látok. Tudom, hogy én nem tennék olyasmit, de látni jó kedvűen látom az emberi fájdalom bármely fajtáját. Tudom, hogy szadista jellemre vall, fe nem érzem ezt túl erős jellemvonásnak, csak megfigyeltem.
2016. márc. 28. 23:29
 1/1 anonim ***** válasza:

"amikor másnak fáj valamije önkéntelenül kinevetem+

- van egy ilyen,aki nagyon fél, hogy neki is az lesz, kineveti a másikat. Egy félelem, szorongás van emögött, amit leírtál. A torz képek is ebből a szorongásból jönnek. Ha van jó pszichológus, akiben bízol, lehet, hogy tudna segíteni. De addig is: NE FÉLJ!

2016. márc. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!