Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van jól bevált ötlete valakine...

Van jól bevált ötlete valakinek ekcéma ellen a szteroidokon kívül? Fontas lenne!

Figyelt kérdés

Barátom (18) ekcémás. Nem nagyon durván,de sokszor előjön neki, a térdhajlatánál és a karhajlatánál (vagy nem tudom, hogy hogy hívják pontosan), és néha a nyakán is.

Éjszaka vakarja, ezért van, hogy rosszabbul alszik.

Mitől lehet ez neki? Lehet, hogy pszichés oka van? Vagy ez marhaság? Lehet, hogy az is közrejátszik, hogy az anyja kisfiúnak tekinti (bár lehet, hogy ez az én butaságom, és semmi köze hozzá)... Mit javasoltok? Vannak tuti ötletek, amik valakinek beváltak? Még kinőheti? Mitől lehet? Mit egyen/ne egyen? Miben segíthetnék én neki?

Előre is nagyon köszönöm!

L/17


2010. ápr. 4. 20:26
 1/4 anonim válasza:
Patikában kéne kenőcsöt készítettni, meg a Balaton is jót tesz. Nem vicc, ismerősömnek elmulasztotta.
2010. ápr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Milyen legyen a kenőcsben?
2010. ápr. 4. 20:40
 3/4 anonim ***** válasza:
bőrgyógyász ír fel elocom kenőcsöt. érdemes lenne allergiatesztet csináltatnia, mert valamilyen ételtől is lehetséges.
2010. ápr. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem pár éve a Pelsano med kenőcs segített átmenetileg. (Napraforgóolaj alapú, recept nélkül is kiadják.)
2010. júl. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!