Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Állatorvos belém szúrta az...

Állatorvos belém szúrta az eboltást, lehet bajom?

Figyelt kérdés
Most történt fél órája kb. állatorvos belém szúrta a veszettség elleni oltást, de gondolom nem az egészet mert a kutyának beadta ugyanazt. Egyébként a könyököm fölé szúrta ha ez számít, és éreztem egy kis csípést is, gondolom ez azt jelenti hogy jött belém az anyagból.. Szóval lehet valami bajom szerintetek?
2016. ápr. 2. 10:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

reggel a lábtörlőn ébredsz, megvakarod a füled a lábaddal, és rohansz a kapuhoz ugatni.

De legalább nem leszel veszett.

2016. ápr. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom mire jó ez neked, én komolyan kérdeztem, és képzeld parázok hogy lehet-e valami bajom, esetleg elkapom a veszettséget..
2016. ápr. 2. 10:18
 3/11 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg ugyanaz az anyag amit embereknek adnak, nem lesz semmi bajom, első válaszolónak van igaza és 1 évig védve vagyok veszettségtől?
2016. ápr. 2. 10:20
 4/11 anonim ***** válasza:

Ez a szer egy vakcina, amit nem embernek fejlesztettek ki, és valószínűleg nem is engedélyezett az embernek való beadása. Ettől függetlenül nem kell betegre aggódnod magad.

Valószínűleg nem lesz semmi hosszútávú bajod, a rövidtávúakat meg észre sem fogod venni.

2016. ápr. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a balfék állatorvos nem tájékoztatott miután megtörtént ez a szerencsétlen baleset ?
2016. ápr. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Haziorvosod hivd fel, majd o ellat infoval.
2016. ápr. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, egyébként az a vicces hogy volt előttünk 3 kutya, mindegyik úgy ficánkolt mintha kokainnal etetnék őket, de minden probléma nélkül betudta adni nekik, én rotim meg szépen leült, meg se mozdult, de az a vén **** belém bökte, aztán csak ennyit mondott hogy: "hoppá" aztán beadta a kutyának én meg mondtam hogy viszlát és már mentünk is.
2016. ápr. 2. 10:34
 8/11 A kérdező kommentje:
Házi orvost meg csak azt hiszem hétfőn tudom hívni :( nem tudok valami gyorsvonalat felhívni? Falun lakunk, kocsi épp szerelőnél...
2016. ápr. 2. 10:36
 9/11 anonim ***** válasza:

Esténként szokott válaszolni az alábbi oldalon egy normális állatorvos, ő biztos segíteni tud a kérdésedben:


[link]

2016. ápr. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm! Egyébként felhívtam közbe az ügyeletet és azt hiszik viccelődök velük... Nagyon jó egészségügyünk van.. állatorvos belém szúrja az eboltást, aztán a többi orvos meg viccnek veszi (Y)
2016. ápr. 2. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!