Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Durva orrvérzés?

Durva orrvérzés?

Figyelt kérdés

Mindig is vérzett az orrom, ha megfáztam. Általában, akkor kezdett el vérezni, amikor erőseben fújtam ki az orrom vagy hasonló, de most csak úgy spontán vérezni kezd. Most is náthás vagyok, így amikor elkezdet nem lepődtem meg, de aztán harminc percen keresztül abba se hagyta, és nemhogy egy zsebkendő nem állította meg, de még egy komplett törölközőt is átáztatott. Ma már vagy nyolcadszorra nekikezdett, a legrövidebb alkalommal is negyed óráig tartott. Néha csak az egyik orrlyukamból, néha mindkettőből. Rengeteg jön, hol rendes, híg vérszerű folyik, hol kissé sötétebb, sűrűbb nagyobb, kissé egybefüggő "darabok", mintha egy komplett ér jönne ki.(Nyilván nem, de leginkább úgy néz ki.)

Sosem volt még ilyen gyakori, és erősen vérző, és érzékeny. A legkevesebb irritációtól is ömleni kezd. Szinte félek lefeküdni aludni, mert könnyedén el tudom képzelni, hogy éjszaka sem kímél.

Mit lehet tenni? Érdemes foglalkoznom vele, rosszat is jelenthet, vagy ez csak egy ijesztő "mellékhatása" a megfázásaimnak? Hallottam olyasmiről, hogy hasonló problémák esetén kiégetnek egy eret az orrban. Ez mennyire ajánlatos?


2016. ápr. 5. 00:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj el orr-fül-gégészetre, beutaló nem kell. Megnézi az orvos, lehet elég valamilyen orrcsepp, esetleg Rutascorbin is kell.
2016. ápr. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!