Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fürdőkádba vágott ajtóval...

Fürdőkádba vágott ajtóval kapcsolatban milyenek a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Mozgássérült rokonomnak szeretnénk átalakítani a kádat, elvileg olcsóbb, mint kompletten kicserélni egy zuhanyozóra. Aki már csináltatott ilyet, megírná a tapasztalatait? Mennyit fizettetek érte? Szépen dolgoztak a szerelők? Hosszú távon is biztonságos és vízálló maradt a rendszer?
2016. ápr. 6. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:
57%

Ha hosszutavon gondolkodtok kivagjatok az egesz kadat, lecsemoezitek a lefoyo kornyeket es beraktok egy zuhanyt.


Nem ertem ez miert lenne dragabb?


Furdokadba vagott ajtorol meg sose hallottam, csak kadliftet hasznaltam.


De ha idosebb/ torekenyebb mozgasserultrol van szo, szerintem a zuhany szazszor jobb!

Nem kell huzni-vonni, nem faj a ki-beszallas. Nincs semmi fennakadas, csak begordul es elvezi a vizet.

2016. ápr. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez a cég hirdeti a lehetőséget, és elvileg harmadannyiba kerül, mint a zuhanytálcás csere. Persze nyilván minden vállalkozó fényezi magát, ezért szeretném megismerni mások tapasztalatait.


[link]

2016. ápr. 6. 12:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Vegulis jo az otlet, nem tudom arban mennyi lehet, kerj toluk ajanlatot.

Idoseknek nagyon jo szerintem.

Toloszekeseknek a kadlift jobb.

2016. ápr. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!