Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nyugtassatok meg, hogy nincs...

Nyugtassatok meg, hogy nincs semmi bajom?!

Figyelt kérdés
Anyukám szokása túlreagálni a dolgokat, de attól félek, hogy igaza van. Sokat fáj a fejem, alacsony a vérnyomásom. Magas a pulzusom és olyan fáradékony vagyok, de mostanság nem vagyok képes 4-5 óránál többet aludni. Eddig mindig sokat ettem, de most csak ebédet eszek, de abból is épphogy. Ugye ez nem valami komoly dolog?

2016. ápr. 7. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, minél gyorsabban.
2016. ápr. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sokat aggódsz, szorongsz, idegeskedsz mostanában, és nem mozogsz eleget, vagy egyáltalán nem? Az állóképességeddel van probléma?
2016. ápr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy vérvizsgálat sok mindent képes kimutatni: vérszegénység, vashiány és hasonlók.
2016. ápr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valami bajod van az biztos. Menj el a háziorvosodhoz kivizsgálásra! A pulzusod azért emelkedik, mert alacsony a vérnyomásod, és ez ilyenkor megakadályozza az ájulást.
2016. ápr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mozogni tudok azzal nincs gond. A háziorvosom se tudja mi a bajom, de már régebb óta van a pulzusommal probléma, de a többi nemrégiben jelentkezett.
2016. ápr. 7. 21:42
 6/7 A kérdező kommentje:
A tanulással is problémáim vannak, de mióta ezek vannak velem. Amúgy ha segít, akkor 16 éves vagyok.
2016. ápr. 7. 21:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Laborleletet csináltass, és szív ultrahangot! Ha nem alszol eleget, lehet stresszes vagy?
2016. ápr. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!