Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Évek óta küzdök...

Mi lehet ez? Évek óta küzdök vele, de eddig nincs megoldás. Már azon gondolkozom, hogy öngyilkos leszek

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már legalább 3 és fél éve küzdök ezzel a "betegséggel" ami számomra egyszerűen felfoghatatlan,hogy miért van ez és miért nem múlik már el..

3 és fél éve vettem észre először,hogy szagok jönnek ki a számból, és ezért mindig fogat mostam fél-óránként, és ettem, hogy elmúljon...

Utána ahogy telt az idő már nem segített a fogmosás, és azt vettem észre hogy az orromon vett lélegzetvételnek is rossz szaga van, amit meg mégannyira nem értettem,hogy ez hogy létezik..És amiért ma már a leginkább zavar, nyilván alapból is zavarna ha ez lenne, de hogy egyszerűen a levegőben is lehet érezni és ez teljesen kiborít...Terjeng körülöttem..borzalmas és én iskolába járok..és állandóan közösségben vagyok...Lehet,hogy a hangvételem nem tűnik olyannak mintha ezért magam alatt lennék, pedig szerintem depressziós vagyok, és ma már azt fontolgattam,hogy megölöm magam... Hogy mindenkinek jobb lenne...Voltam már Pesten a Heim Pál kórházban a gasztroenterologián, a vérképem abszolút semmi eltérést nem mutatott, vizelet minta,hasi ultrahang szintúgy semmi elváltozás. Kaptam reflux gyógyszert,hogy hátha az a bajom,mert mondtam a doktornőnek,hogy nagyon nagyon nagyon ritkán, de néha érzem,hogy valami maró feljön a torkomon. De tényleg csak irtózatosan ritkán. És semmit nem értünk el vele, a helyzet nem változott. Aztán így maradtam. Rengeteget nézelődtem,hogy mi okozhatja, és én valami gyomorral kapcsolatos betegséget tartok a legvalószínűbbnek, hiába nem mutattak semmit a vizsgálatok,mert olvastam,hogy sokaknál csak a gyomortükrözésnél derült ki valami...

Tehát lehetséges..De mégis mi lehet? Az egész gyomrom nyitva van és azért létezhet,hogy így árad belőlem a rossz szag? Egyszerűen elképzelni sem tudom..Anyukám megigérte,hogy elvisz megint rendes orvosokhoz, de aztán közölte,hogy neki erre nincs pénze, és egyszerűen nem érti,hogy én meghalok ha ez így folytatódik.. Fel se fogja,hogy én állandóan emberek között vagyok, és mit jelent ez... Hogy min megyek ezért keresztül. Hogy lehet ilyen egy szülő?? És ha azt mondják hogy menjek el tükrözésre, én nem akarok!! Hallottam hogy van egy másik módszer, lézeres kezelés ami 70.000 Ft, de inkább hagyná hogy szenvedjek,hogy ledugjanak a torkomon egy csövet ahelyett,hogy elvisz arra? Hogy összegyűjti valahogy vagy felvesz valamilyen kölcsönt??

Mit csináljak? Teljesen kétségbe vagyok esve.. Segítsetek kérlek!!

Arra kérnék mindenkit hogy ne írjatok ítélkező válaszokat, mert nagyon érzékenyen hat ez rám.


2016. ápr. 8. 15:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Fogorvosnál jártál? Mármint oké, hogy mosol fogat, de az is lehet, hogy van rossz fogad, vagy ínygyulladásod és az okozza.

Illetve biztos, hogy szájszagod van, nemcsak te érzed úgy? Más is érzi?

2016. ápr. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

A gyomortükrözés nyilván nem a legkellemesebb dolgok egyike, de szerintem bárki akinek ilyen problémája van már régen megcsináltatta volna. Van ismerősöm akinek félévente kell rá menni, odamegy és nagyjából fél óra alatt mindennel kész vannak és jöhet haza, nem akkora dolog, mint gondolod, ezek a drága csodavizsgálatok pedig néha semmit sem mutatnak meg.

Persze az is kérdéses, h valóban fennáll-e a panaszod, vagy csak beképzeled magadnak, mert itt a gyakorin sokan igencsak eltúlozzák a tüneteiket.

2016. ápr. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Mi a gond a tükrözéssel?

Lehet, hogy a gyomroddal van gond.

Menj el a háziorvoshoz és ő ad beutalót.

A lézeres kezelés kezelés, nem vizsgálat. Amíg nem tudják, m a bajod, minek kezelés? Mire?

Nem olyan durva, ha ledugnak egy csöved a torkodon. Simán ki lehet bírni. Főleg, ha ennyire zavar a problémád. Nekem még gyerekkoromba csináltak egyszer ilyen vizsgálatot, meg se kottyant. Örülj neki, hogy nem a végbeledet kell megtükrözni :D

2016. ápr. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

1. Kétlem,hogy fogprobléma lenne, már 2 eltérő fogorvosnál is voltam, az egyik fogtechnikus ráadásul, és mindketten azt mondták,hogy nincs rossz fogam. Fogat mosok, szájvizet és fogselymet is használok egyébként, de nem múlt el.


Illetve igen,mások is érzik, 100%,hogy nem beképzelem. Már rég megbizonyosodtam róla.

2016. ápr. 8. 16:09
 5/19 A kérdező kommentje:
És ha kiderül,hogy nem záródik jól a gyomorszájam, arra mégis milyen megoldás létezhet? Azt hallottam,hogy a refluxot sem lehet meggyógyítani. Mi van,ha nem tudnak velem mit kezdeni és így maradok?
2016. ápr. 8. 16:11
 6/19 anonim ***** válasza:

Akkor menj el gyomortükrözésre, ha ezzel ki tudják deríteni, hogy mitől van.

Nekem volt, sőt, végbéltükrözésem is. Túléltem. Nem jó, nem kellemes, de ki lehet bírni.

Pláne, ha az embernek problémája van...

2016. ápr. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják, hogy dili. Amikor az emberek csak az a baja, hogy nincsen kellőképpen leterhelve sem fizikailag, sem szellemi értelemben, nincsen megoldandó feladat, ami sikerélményt nyújtana. Ilyenkor pótcselekvésként elkezd saját magával foglalkozni az ember, ezután mindezt kiterjeszteni a környezetére.
2016. ápr. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

[link]


Lehet, hogy kívülről nem is látszik.

2016. ápr. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem,mondom,hogy ez 100%!! Nem képzelem be. Szerintetek ez alatt a 3,5 év alatt nem tapasztaltam meg a környezetemtől? Nem én találom ki, tényleg. Rengeteg problémám volt már belőle..nem is tudom,hogy bírtam ki a kritikus időszakot,amikor még irtózatosan érdekelt a "mások".
2016. ápr. 8. 16:18
 10/19 anonim ***** válasza:
Egyébként a gyomortükrözés egy forintba nem kerül, TB-re megcsinálják.
2016. ápr. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!