Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak? Öngyilkos...

Mit csináljak? Öngyilkos szeretnék lenni, pedig tudom, hogy az nem megoldás.

Figyelt kérdés

Néhány éve a sok piszkálódás miatt elment a kedvem mindentől. Azóta minden nap fáradtnak és szomorúnak érzem magam. Próbáltam hobbikat találni meg sportolni, de nem jött be.

A figyelmem elterelése végett elkezdtem nyelvet tanulni, aminek köszönhetően találtam egy barátot. Nagyon boldog voltam, amíg egy buta kis dolog miatt nézeteltérés nem adódott. Nem tudom hogy mi lesz ebből, de félek, hogy ha rossz vége lesz a történetnek, akkor lehet, hogy szörnyű dolgot tennék. Ezt nem mondom el neki, nem akarom őt ezzel terhelni.

Mivel pesszimista vagyok, úgy hiszem hogy nincs tovább. Meg kéne tenni a "dolgot", de azzal csak nekem lenne jobb, a családomnak rossz lenne. Vagy még nekem sem lenne jobb?

Tényleg depressziós vagyok, vagy csak "jó dolgomban" nem tudok mit csinálni? Mi lenne a jó megoldás? Nagyon nem jó ez így...



2014. szept. 7. 00:22
 1/5 anonim ***** válasza:

és ha beteg lennél, fagyhalál fenyegetne, éheznél, vagy meg akarnának ölni, akkor meg élni akarnál ugye?

ha igen, akkor ez a "jó dolgodban" esete lesz.

2014. szept. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hasonló dolgokon mentem keresztül éveken át. Írj nyugodtan, ha úgy gondolod, meg tudnál nyílni egy idegennek. 21/L
2014. szept. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az elmúlt 2 évben én is így éreztem. Mostanra jól vagyok, élvezem az életet megint. Ne dobd el magadtól a lehetőséget egy jobb folytatástól. Ha van kedved, nekem is írhatsz. 22/L
2014. szept. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2014. szept. 7. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: Na ez egy nagyon érdekes kérdés. Bár nem vagyok szakértő, de szerintem ezekben az esetekben ösztönösen akar élni az ember. Vagy ha nem, akkor meg "jól van, legalább nem az én hibám" gondolatom lenne.


A többieknek köszönöm a lehetőséget, és a videó is nagyon jól esett.

2014. szept. 7. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!