Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol tudok jó mell-leszorítót...

Hol tudok jó mell-leszorítót venni?

Figyelt kérdés

Inkább pántos érdekel, ezért nem akarok gyógyászatit, de más mell-leszorító módszer felé is nyitott vagyok. Utánaolvastam, de sportmelltartót ne tanácsoljatok, az nem szorítja le teljesen. Leírok még pár dolgot: -Nem érdekelnek a beszólogatások, hogy mennyire vagyok normális, pszichológus stb. Ha a kérdésre válaszoltok, nekem az a segítség.

-Nem érdekel, hogy káros és a káros következmények sem, az emberek jó része dohányzik, az is káros, és az is okoz tüdőbajt, mégsem kérdezik meg a normalitását.

-Igen meleg vagyok, azért kell.

-Nem kisebbé tenni akarom, hanem teljesen leszorítani, "eltüntetni". Egy lánynak sikerült már, szóval nem lehetetlen, de őt nem kérdezhetem meg, ő a suli "menő sráca".

Kérlek, hogy a kérdésre válaszoljatok, és ezeket vegyétek figyelembe. Köszönöm a segítségnyújtást, minden jó tanácsolót felpontozok. Utólag: fásli nem érdekel, mert nem pántos és macerás, az Ebayen meg nem jók a méretek, mind túl nagy, a kicsi meg semennyire nem jön rám, összevarrás nem segített)



#mell #lekötés #mell-leszorító #leszorítás #mellkas-szorító #tomboy binder #mell lekötés
2016. ápr. 12. 20:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
8%
Majd ha masztektómiát csinálnak a tartós leszorítás miatt kialakult mellrák miatt, legalább nem aggódsz a mellméreted miatt. Szívesen.
2016. ápr. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nagyon hasznos volt. -.-"
2016. ápr. 12. 21:33
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Lehet hogy annak a lánynak azért sikerült leszorítani, mert amúgy is kicsik a mellei. Amúgy meg ha leszorítod és látszik egy kicsit, hogy van az sem gond, nézd meg a kajakos fiúkat milyen szexi mellizmaik vannak. Szóval egy kis mell a fiúknak is jól áll szerintem.
2016. ápr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az enyémek sem nagyok. Igen, ha fiú lennék, én is ezt gondolnám magamról, edzenék is rá, de így mindenki azt gondolná, hogy ez egy lány, akinek nem sikerült a melleit leszorítani rendesen, nem egy szép, jó, erős testű fiú. Érted a különbséget. Szerintem le lehet teljesen, de felpontoztalak téged is. :)
2016. ápr. 13. 14:39
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nekem kellene ilyen és a neten nem találnék megfelelőt, akkor magát a gyártót keresném fel. Van pár ortézisgyártó Mo-on is.

Ennek az az előnye, hogy a gyártó a Te pontos elképzelésed, méreted alapján fogja elkészíteni a számodra mindenben megfelelőt.

2016. ápr. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi! Jó ötlet! :)
2016. ápr. 25. 16:59
 7/13 anonim ***** válasza:
16%
Megkerdezhetem, hogy miert nem mutteted le? Nyilvan neked is "csak" kellemetlenseget okoz, ezzel a leszoritassal pedig a sajat egeszsegedet veszelyezteted, pedig lenne ra vegleges megoldas, ami orvosi megfigyeles alatt tortenik. Nem kotekedni szeretnek, csak erdekel a miertje.
2016. jún. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mert jó darabig még kiskorú vagyok.A szüleim engedik a leszorítást, de műtétet nem lehet 18 alatt csináltatni. :(
2016. jún. 9. 19:48
 9/13 anonim válasza:
36%
Ebay..Binder chest néven találod őket :)
2017. máj. 1. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Mn design válasza:
77%

Hát én Ebay-en (amit már írtál) és TomsCout-on szoktam nézegetni/rendelni.

Mondjuk ezek mind külföldi oldalak de szerintem megéri. Remélem tudtam valamit segíteni vagy ha nem is sokat legalább egy kicsit.:)

2019. jún. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!