Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van itt orvostanhallgató,...

Van itt orvostanhallgató, orvos, vagy bárki más, aki jártasabb a betegségek terén?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 13. 17:28
 1/6 A kérdező kommentje:
Akitől esetleg tudnék privátban kérdezni 1-2 dolgot.
2016. ápr. 13. 17:34
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne privátban kérdezd, arra ott van a háziorvos. Ez az oldal éppen a nyilvánosság miatt van, hogy többen k9özelíthesség meg a kérdést.
2016. ápr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Persze, de a háziorvos finoman fogalmazva egy korrupt, pénzéhes állat, aki rám se hederít, ha nem fizetek neki.

Más orvoshoz pedig jelenleg nincs lehetőségem elmenni.

És mivel komolyabb betegségről is lehet szó, eddig a legtöbb válaszolótol csak azt kaptam, hogy fogalmuk sincs mi lehet, menjek orvoshoz.

Persze már azért is hálás vagyok, hogy egyáltalán válaszoltak, csak ez nem túl kielégítő így.

2016. ápr. 13. 18:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Írj üzenetet.
2016. ápr. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23%
"Csak ez nem túl kielégítő így" - nyilván, mivel ez egy olyan oldal, ahol hót' laikusok szólnak hozzá dolgokhoz. Ha ennyire betegnek érzed magad, akkor valószínűleg nem itt kéne tanácsokat kérned és ülni otthon, hanem keresni egy normális orvost.
2016. ápr. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Orvostanhallgató vagyok, nem tuti, hogy tudok válaszolni, de írj nyugodtan, max utánakérdezek neked.
2016. ápr. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!