Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ereztem, hogy valami fura van...

Ereztem, hogy valami fura van az orronmal. Kifujtam, nem erosen es verzett. Csak úgy. Soha nem volt ilyen. Anyukamhoz atmentem megmondani, kerdezte mennyire verzett? Mit tegyek tobbi lent

Figyelt kérdés
Mondtam h nem annyira de nem is keves..Anyam azt mondta h vigyem at a papirt..mondtam mar reg kidobtam.Erre azt mondta h ne hulyuljek azt hittem tenyleg verzik..mondtam neki h nem hiszi el(piciket duhosen)es kimentem utanam kiabalt h takarodjak vissza mit kepzelek k#rva fa#sszopo Rodhadek kolyok ugyanolyan mint az apja..Apam az volt de ha ideges ram mindug apamat mondja..most nem tudom mit idegeskedett azt mondta h takarodjak be a szobamba ki ne menjek onnan.(egyreszt ehes is vagyok(most tortent) es nen enged ki meg kakilni pisilni enni inni sehova...Kiabal velem stb..mit tegyek?
2016. ápr. 21. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Mekkora kamu. Unatkozol a suliban, vagy mi van? Amúgy rák miatt vérezhet az orr.
2016. ápr. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
SZTED KAMU? AZ ILYENEK MIERT IRNAK-,- egyreszt itthon vagyok azert irok a szobambol h segitsetek,de te megegyszer ne irj...
2016. ápr. 21. 11:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Ordíts ki az ablakon: "Segítsééég! Anyu nem enged kakilniii!"
2016. ápr. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na menj mar innen..Nem akarsz a helyzetembe lenni..Tobbiek?legyszi segitsetek..
2016. ápr. 21. 11:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Mekkora kamu ez már. Ha tényleg valami egészségügyi problémád lenne, akkor a kérdés 90%-a nem azt boncolgatná, hogy anyád ezt meg azt káromkodta, meg apád így meg úgy.
2016. ápr. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Te mar csak tudod milyen az ha vki lelki problemakkal kuzd..de komolyan normalis valaszt
2016. ápr. 21. 11:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Néha mindenkinek vérzik az orra, talán erősen fújtadm ha már elállt, akkor semmi gond.
2016. ápr. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Elotte verzett mert azert fujtam ki mert folyt..amugy meg már kibekultem,megbeszeltem a dolgokat..
2016. ápr. 21. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!