Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az normális dolog hogy 15f...

Az normális dolog hogy 15f évesen is vannak "baleseteim"? Ezalatt azt értem hogy bekakilok néha spontám. Csak azt veszem észre hogy már kakilok is be. Mitől lehet? Mostanában félek, és pelenkát kezdtem hordani.

Figyelt kérdés
egész gyerekkoromban ez volt, majd abbamaradt 3 évre és most újra előjött. ahogy serdültem abbamaradt de most visszatért. pelust szoktam viselni ami nagyon nem jó, mert tesire az öltözést meg kell oldnom. eddig sikerült, de volt h sima gatyámban tesiztem mert nem jött össze. mitől lehet? kinőhetem? NEM HASMENÉS SIMA KAKKI!
2016. ápr. 21. 20:38
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Egy kivizsgálás nem ártana. Ha nincs testi oka, akkor lelki okokat kell feltárni.
2016. ápr. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
voltam ultrahangon meg volt vérképem mert beteg voltam és az UH az 3d-s volt, mert ha már ott volt anyu engem is megnézetett és minden rendben....
2016. ápr. 21. 20:45
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, nagyon nem. Ki kell vizsgáltatni, a gyerekorvosodnál kellene kezdeni, ő majd továbbküld.
2016. ápr. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem Te is tudod, feltéve ha nem kamuzol, hogy 15 évesen besz.rni, meg pelenkát viselni nem éppen normális dolog.
2016. ápr. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%

"voltam ultrahangon meg volt vérképem mert beteg voltam és az UH az 3d-s volt, mert ha már ott volt anyu engem is megnézetett és minden rendben...."


- Ez nudli, ezek nem sokat mutatnak. Elsősorban végbéltükrözés volna indokolt.

2016. ápr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

Négyes! Tudom hogy nem mindennapi, de azt gondoltam hátha még kinőhetem.


Ötös! Akkor ez kilőve, ugyanis semmit nem engedek oda feldugni. amúgy is azt csak az öregeknek és a fekélyeseknek szokták. és nekem nincs fekélyem és nincs hasmenésem és nem vagyok öreg. köszi de AZT soha nem engedem meg senkinek. ennyi. ne is akar meggyőzni. úgysem fogsz tudni.

2016. ápr. 21. 20:51
 7/40 anonim ***** válasza:
93%

Kezd gyanús lenni a kérdésed...


De akkor sz**d össze magad.

2016. ápr. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
ah, mamár az gyanus ha valaki nem akarja h valamit a seggébe dugjanak? xD
2016. ápr. 21. 20:57
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
Hátha egy egyszeri végbéltükrözésnél jobb, ha minden nap besz.rsz az gyanús.
2016. ápr. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
adtam le széklet mintát is tavaly mert hasmenésem volt de csak kalici vírusos voltam. semmi mást ne találtak.
2016. ápr. 21. 21:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!