Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális dolog hogy a farkam...

Normális dolog hogy a farkam állandóan merev?

Figyelt kérdés

És az nagyon ciki ha valaki látja hogy áll meg átlátszik a gatyamon?

15cm mereven

13f


2014. jún. 6. 14:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Állandóan bíztosan nem áll,de ezt nevezik tudat alatti merevedésnek .A szimpatikus idegrendszer csinálja ezt.

Ebben a korban ez normálisnak is mondható .Tedd zsebre akezed ,és fogjad meg .XD Mennyit csaltál a méretnél .

2014. jún. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%
Neked is farkad van? A jól ellátott disznóknak a farkuk nemcsak hogy merev, hanem még be is van savarodva. Próbáld utánozni!
2014. jún. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki hogy ekkora :D
2014. jún. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

nyugi,elmúlik,én csak tudom ...

55/F

2014. jún. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ebben a kórban "lódulnak meg" a hormonjaid. Normális a gyakori merevedés. Nem gond, ha ez látszik a nadrágon keresztül, de azért szándékosan ne dugd mások orra alá.
2014. jún. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Bocs: korban
2014. jún. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mit csináljak hogy ritkábban aljon fel?
2014. jún. 6. 14:54
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, hogy bármikor harcra kész. :D

Viccet félre téve, ez jellemző a te korodban. Emlékszem, sokszor én is zavarban voltam miatta, nem tudtam, mit csináljak. Túl fogod élni ezt az időszakot is, ne aggódj.

Érettebb gondolkodású emberek biztosan nem fognak emiatt cikizni téged, egy középiskolai/egyetemi kollégiumban sem szólnak be a másiknak, ha esetleg észreveszik, hogy reggel áll a farka, mert ez természetes. A korodbeliek lehet, hogy cikiznének emiatt, de azzal meg nem kell foglalkozni. A lényeg, hogy tudatában legyél annak, hogy ez teljesen természetes dolog, elképesztő mennyiségű hormon termelődik a szervezeteben, elkezdődött a felnőtté válásod, és ez a folyamat ilyen következményekkel jár.

Úgy tudsz segíteni a problémán, ha például szűk nadrágot hordasz, ami nem engedi látszódni, ha éppen erekciód van. De ezt nem ajánlom, nem egészséges nagyon szoros nadrágokat viselni. Jó módszer viszont, ha ilyenkor valami olyanra gondolsz, ami megszünteti a merevedést. Valami undorító, vagy szomorú dologra. Vagy teljesen mindegy, hogy mire, csak irányítsd a figyelmed valami másra. Bár ezek a spontán erekciók nem tudatosak, azért tudatosan meg lehet szüntetni őket. Gyakorlás kérdése. De még egyszer mondom, teljesen normális, hogy gyakran van erekciós, ez korral jár. Idővel elmúlik. :)

Ha van még kérdésed, vagy beszélni szeretnél valakivel, kereshetsz privátban is, ha szeretnéd, szívesen segítek. :)

2014. jún. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 szamo77db ***** válasza:
74%
Tiszta őrület, hogy egy tini arra panaszkodik, hogy feláll a farka! Örülj neki, kölyök!
2014. jún. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%
Az a férfias!
2014. jún. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!