Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lehet leszoktatni valakit...

Hogy lehet leszoktatni valakit a piálásról?

Figyelt kérdés
Persze kocsmázással együtt jár... Van egy ismerősöm, és már a kapcsolata erre kezd rámenni, pedig szeretik egymást, és a barátnője kérdezte, de nagyon okosat nem tudtam mondani neki...
2008. szept. 23. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Orvos tud ezen segíteni csak.
2008. szept. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ő nem akarja, akkor SEHOGY. Tapasztalatból mondom.
2008. szept. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is, ha nem hajlik rá az illető, akkor nem fog menni!

Régen, amikor még engedélyezett volt az LSD gyógyászati alkalmazása akkor(USA-ban), azt csinálták, hogy egy nagyobb dózist adtak az alkoholistának, persze pszichiátriai felügyelet mellet. Ahogy elérte a szer hatása alatt a meghalás-újjászületés élményét, megvilágosodott előtte, hogy az, amit csinál az nem éri meg, csak magát és környezetét rombolja vele, ezután sokuk nem nyúlt többé a pohár után soha.

Ezt csak érdekességként írtam! Bármilyen kábítószer birtoklását, átadását, felhasználását a törvény szigorúan bünteti!!! Az LSD egyébként is okozhat skizofréniát az arra hajlamos személyekben!

[link]

A link végén van az alkoholizmusra vonatkozó rész.

2008. szept. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 -Pimpike- ***** válasza:

Szia!

Nekem az egyik ismerősöm volt alkoholista. Egyszer el kellett mennie orvoshoz és az nagyon rá ijesztett azzal hogyha nem hagyja abba akkor meghal. Le is tette a poharat de ehhez nem mindenkinek van elég akarat ereje.

2008. szept. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Orvos nélkül nagyon nehéz..... Ha pedig nem akarja akkor nem tudsz mit tenni, hagyd magára és talán még észhez tér...
2009. aug. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!