Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet velem?

Kalapács5 kérdése:

Mi lehet velem?

Figyelt kérdés
Nem tudok másnapos lenni, hamar kijózanodok, és nem hányok a piától.. Volt, hogy másfél liter kannás után még rosszul se voltam, csak be voltam rúgva. 3-4 deci fütyülős és egy 0,4-es vodka, fél liter fantába bekeverve, meg egy sör. És akkor se hánytam, meg rosszul se voltam sőt, annyira még részeg se voltam. Fél liter likőrt ittam meg húzóra, majd egy liter kannást kevertem kólával, kb fél literrel, és semmi. Szintén csak részeg voltam, de a járásom egyenes, senki nem mondta meg rólam hogy részeg vagyok, csak talán ha megszólalok:D Fél liter hubertus, meg egy fél sör. Akkor se volt semmi. Sose voltam másnapos reggel, mindig hazajöttem egyedül probléma nélkül. Ma meg két liter sört ittam. De már tök józan vagyok. Ennyire jól bírom a piát?

2016. ápr. 24. 00:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!