Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek felelőtlenség...

Szerintetek felelőtlenség volt a szüleim részéről, hogy 1 éves koromtól csak kecsketejet itattak velem?

Figyelt kérdés
Semmi mást nem kaptam csak kecsketejet. A hugom tápszeres volt és ránézésre is sokkal erősebb mint én.
2016. márc. 31. 13:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? 1 éves korod óta kizárólag kecsketejen élsz, vagy mégis miről beszélsz? Jó lenne értelmesen megfogalmazni a kérdést.


Amúgy az én húgom tápszeren élt csecsemőként, mert nem bírta az anyatejet, én meg kb. 2 éves koromig anyatejeztem. A húgom borzasztó vézna, állandóan betegeskedik, nagyon gyenge az immunrendszere, én meg pont az ellentéte vagyok, erős testalkattal, erős fizikummal, erős immunrendszerrel. Szóval tök hülyeséget írsz.

2016. márc. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mar reg nem elnel. Kizarolag kecsketejen nem lehet felnoni.
2016. márc. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1 éves koromtól szinte csak kecsketejet ittam kakaóként. Legalábbis a szüleim ezt mondták. Hogy pontosan meddig azt nem tudom... körübelül olyan 2-3 éves koromig. 19 vagyok most.
2016. márc. 31. 14:00
 4/13 anonim ***** válasza:
Ezt nagyin kétlem, szerintem kérdezd meg a szüleidet,hogy ok, kecsketejből készült kakaót ittam,na de mit ettem? Elég irreális lenne,meg is haltál volna.
2016. márc. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A kecsketejet sokkall jobban elfogadja az emésztőrendszer, mint a tehéntejet. Ha nem mejkegsz tőle, akkor semmi baj.
2016. márc. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha emellett kaptal rendesen enni/inni, akkor nem.
2016. márc. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én is tápszeres baba voltam, és egy csomó problémám volt, gyenge immunrendszer, folyton betegeskedtem, csak olyan 7-8 éves koromban kezdtem kinőni.

A szüleid nem felelőtlenek voltak, hanem pont, hogy a legjobbat akarták neked, egy természetes táplálékkal, ami egészségesebb, mint a tehéntej.

2016. márc. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Persze gondolom ettem ittam egy keveset másból is, de ez volt a fő táplálékom.
2016. márc. 31. 15:26
 9/13 A kérdező kommentje:
A semmi más alatt egyébként azt értem hogy semmiféle vitamint, ásványi anyagot vagy bármit, csak a kaját ami volt itthon.
2016. márc. 31. 15:30
 10/13 anonim ***** válasza:

Sztem elsö körben a legtöbben megprobaljak az anyatejet, es ha ez vmiert nem lehetseges, bar sajnos gyarkan több-kevesebb kenyelmessegböl (de nem mindig!), akkor probalkoznak a szülök mindenfelevel. Anyu tehentejjel mind2nknel, amit a tesom birt es most is rendben vele minden, en nem, ezert allitolag csak tapszert kaptam (allergias is lettem mindenfele dologra sajnos). Ha kecskejük lett volna vagy ezt tudtak volna olcsobban szerezni, egesz biztosan ezzel (is) probalkoztak volna.

Miert gondolod, h a szüleid nem a tölük telhetö legjobbat tettek?


Vitamint es asvanyi anyagot kiegyensulyozott etkezes mellett nem kell senkinek sem adni! Csak a megallapitott hianybetegsegek eseten irja fel az orvos. Söt, sok dologbol a tul sok eppugy betegseget okoz, vagy igaz, h kivalasztodik, de megterheli a kivalaszto szerveket, azok betegsegehez vezethet (veset...stb).

Ha pl minden nap vagy gyakran kaptal gyümölcsöt, zöldseget, akkor valoszinüleg eleget kaptal mindenböl.

(De ha pl. csak zsiros kenyeret esznek es Te is azt kaptal minden reggelire, vacsira, ez taplalekkiegeszitök nelkül valoszinüleg alultaplaltsagot okoz.)

2016. márc. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!