Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez tyukszem lehet? Bajban vagyok?

Ez tyukszem lehet? Bajban vagyok?

Figyelt kérdés

[link]

(Cipo csinalta ezt)

3 Honapja alakul mar,a het elejen kezdett ennyire megsebesedni..Beaztattam es olloval megprobaltam leszedni de megjobban bevagtam.Orvoshoz meg nem mentem vele.

Mit tehetek? Holnap veszek tyukszem tapaszt es 3 napja kenem mar azzal amit a gyogyszertaban vettem..Lemarja a megkemenyedett reszt de csak csunyabb lett.


2016. ápr. 28. 21:05
 1/6 A kérdező kommentje:
Bevan gyulladva az egessz labfejem es menni is alig tudok mar.
2016. ápr. 28. 21:06
 2/6 anonim ***** válasza:
Ebből nem látni semmit, mert a tyúkszemirtó eltakarja. Orvoshoz menj el sürgősen.
2016. ápr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az megaztatott bor de nem tudom leszedni,nincs rajta tyukszem irto..Mitcsinaljak addig amig orvoshoz megyek?

Nemtudja,akkor innen senki megmondani,hogy miez?

2016. ápr. 28. 21:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezzel ballagj el a háziorvosodhoz, mert kiterjedt a gyulladás, lehet, hogy befertőződött a sok macerálástól, a doki ad rá valami tablettát vagy kencét. A képről semmi lényeges nem állapítható meg, de a tyúkszem, illetve bármi rendellenesség a talpon, baromira fájdalmas, mert a talpon sok az idegvégződés.
2016. ápr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ahogy en nezem a kozepen van a tyukszem..Csak az az irto szetmarta mindenhol,mert szoszerint mindent lemar.:/
2016. ápr. 28. 21:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezzel sürgősen menj el sebészetre, lehet elfertőződött.
2016. ápr. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!