Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért lehet így kiszáradva a...

Miért lehet így kiszáradva a szám környéke?

Figyelt kérdés

Hiába kenem konzerválóanyagok nélküli krémmel, hiába puhítom rajta a bőrt, körben, alul-felül ki van száradva, apró repedések vannak rajta, ki van cserepesedve.


Valami belső szervem nem működhet jól? Vagy mi más oka lehet? És nyári nagy melegben is ez van, nemcsak szeles-hideg időben!



2016. ápr. 29. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos konkrét kérdésre nem fogok tudni válaszolni,viszont a páromnak is ez a gondja és neki nagyon bevált a shea vaj!

Lefekvés előtt jó vastagon be szokta kenni, aztán reggel felkelés után is bekeni (nyilván nem olyan vastagon, hogy ne látszódjon)

Sajnos nem véglegesen szünteti meg a problémát, mert, ha nem keni be, akkor újra kiszárad, de átmeneti megoldásnak szerintem jó.

Ha teheted, menj el bőrgyógyászhoz mindenképp!

2016. ápr. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fiú vagy vagy lány?

Nekem akkor volt ilyen a szám, amikor borostás volt a pasim és amikor csókolóztunk, nagyon durván kidörzsölte a számat a szélénél - akkor észre sem vettem, csak utána.

Szerintem gyógyszertárban vegyél rá krémet. Ha az sem használ, akkor menj el vele orvoshoz, de nem hiszem, hogy valami belső gyulladás miatt lenne ez a probléma.

2016. ápr. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!