Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hiába mosom naponta a hajam,...

Hiába mosom naponta a hajam, még így is bezsírosodik nap végére, és hát. Büdi lesz. Ez mitől lehet? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 8. 09:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Éppen ez a baj..Túl gyakran mostad és most megszokta a hajad és ki is van vékonyodva...Próbáld meg visszaszoktatni legalább4-5 naposra..Igen büdi leszlehet, de akkor kösd be..
2010. ápr. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ne mos naponta hajat. Próbáld leszorítani a mosások számát. Az enyém is zsírosodik, ezért a nagyimtól kapott pakolást használom, azóta hetente kell mosni csak a hajam. Meglepő, de ha egy tojást kikeversz egy fél dl konyakkal és mosás után bekened vele a hajad. 5-10 perc után lemosod, gyönyörű lesz és nem zsírosodik. Nálam bevált:)
2010. ápr. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Bocsi off, de az utolsótól kérdezném, hogy egész tojás, vagy csak a sárágája kell a pakolásba?
2010. ápr. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Kamillás hintőport bedörzsölni, kikefélni, és nagyon jó minőségű, de nem extra erős hajlakk, olyan ami nem fényes és nem ragad, vagyis kifésülhető. (pl. én a Selective professional-t használom, vagy a Yunsey-t de ezek fodrász lakkok)

Ezek szárítják a hajat és szép lesz legalább 4 napig. Nekem vékony, zsíros hajam volt, de ezzel a módszerrel tök jó.

2010. ápr. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
:) Egész tojást fölversz és elkevered a konyakkal.
2010. ápr. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet azzal a hozzászólással, hogy attól elmúlik/lecsökken a zsírosodás, ha ritkábban mosod a hajad!

Nekem is vékony szálú, zsíros hajam van, és hiába mosom hetente, már a második napon olyan, mintha egy bödön zsírt öntöttek volna a fejemre. Ezzel a ritka mosással mindössze annyit értem el, hogy a hét napból öt napon baromi rosszul érzem magam a gusztustalan zsíros hajam miatt.


Ez a hintőporos megoldás jónak tűnik, kipróbálom:-) Meg a konyakost is, veszíteni nem fogok vele;-)

2010. ápr. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Jó, de mitől van rossz szaga vajon? Olyan, mintha hetek óta nem mostam volna meg.:((

Köszönöm az eddigi hozzászólásokat!

2010. ápr. 8. 10:24
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha főzöl, akkor attól is lehet büdi, vagy esetleg a párnád nem megfelelő, amin alszol, műszálas vagy toll(atkák!), attól is lehet hajprobléma bőven. Nekem pl. hullott a hajam a műszálas huzattól.
2010. ápr. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a sampon nem jó. Kipróbálhatnád a vichy zöld dercos sampont is, nekem egész jó.
2010. ápr. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
minnél sűrűbben mosod a hajad a fejbőröd annál több faggyút termel. ez elég logikus. szerintem is zsíros hajra való hajápolókat használj, mer az száraítani fogja. ha hajhabot masszírozol a hajadba, vagy hajlakkot használsz az is szárítja és jobb lesz az illata s tőle. Létezik egy olyan wax is , schwarzkopf professional termék, Osis a márkája, ez egy porwax amit a hajadra kell szorni és ha egborzolod akkor belövi, és a zsiros hajat nagyszerűen lemattítja.
2010. ápr. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!