Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy oldanátok meg? Holnap...

Hogy oldanátok meg? Holnap bőrgyógyászhoz kell mennem, de holnap kellene megjönnie.

Figyelt kérdés
Le kell majd vetkőznöm, és nem szeretnék betétet használni. a tisztasági betét meg lehet, hogy kevés lenne. Ti használnátok ekkor tampont, ha még meg sem jönne, de számítotok rá? mert félek nehogy valami problémát okozzak. vagy valami más megoldás esetleg? a válaszokat előre is köszönöm
2010. ápr. 8. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászhoz? Nem nőgyógyászhoz? Minek a bőrgyógyászhoz levetkőzni pucérra? Nem tudom elírás volt-e, de ha nőgyógyászhoz mész, és megjött neked, akkor mondd meg, hogy éppen megvan, és akkor nem fog megvizsgálni ott alul.
2010. ápr. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha olyan területen van a problémája a bőrének, akkor levetkőzhet. Nem hiszem, hogy elírás lett volna a kérdező részéről. Egyébként nyugodtan használj arra a kis időre tampont. Nyilván csak akkor fog levetkőztetni a bőrgyógyász, ha olyan területen van problémád, ami miatt meg kell válni a nacidtól! De orvos, szóval ha betéted lesz, akkor sem fog kiakadni. Látott már olyat!
2010. ápr. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól függ hol a bőrbaj.Ha ott lenn valahol, akkor tuti megnézi.Én akkor tennék tampont.Ha máshol akkor csak azt a részt nézi ahol a gond.Nem érdekli az egész tested.Ha kijöttél a dokitól cseréled a tampont betétre.
2010. ápr. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem elírás volt, bőrgyógyászhoz, mert egy fürdőbe elkaptam valami bőrbetegséget, és a fenekemen van sajnos. Szerencsére nem a nemi szervemen. és hogy meg tudja nézni a bőrgyógyász hogy mi ez, azért kell levetkőznöm, mivel ruhán keresztül nem láthat semmit. amúgy nem szerettem volna leírni, de látom akadékoskodás nélkül nem fogok rendes választ kapni. köszi a választ
2010. ápr. 8. 10:31
 5/8 A kérdező kommentje:
a többieknek köszönöm a gyors választ.
2010. ápr. 8. 10:32
 6/8 anonim ***** válasza:

Én pasi vagyok és nekem is volt egy hasonló kiütéses témám.

Mutattam a karomat,hogy nézze meg,és szóval máshol is ugyan ez van. Mindenképpen látni akarta!Gatyára vetkőztem és félrehúztam volna,hogy lássa a kiütés,de nem! Pucérra kellett vetkőznöm,megnézte és felírt valami kenőcsöt,amit azóta is kapok recept nélkül is. Soha többet bőrgyógyász! Ha problémám van elmondom a gyógyszerésznek és mindig jó amit ad.

2010. ápr. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én a helyedben azt csinálnám, h beraknék egy tampont igen. szoktam is ilyet csinálni, ha elkell mennem, de aznapra várom a menzeszt.

de ha nemakarsz tampont akkor pedig a 2 bugyit tudom javasolni. az egyik legyen hagyományos, abba teszed a betétet, a másik pedig ilyen feszülős boxer szerűség. szóval ilyen: [link]

ezt pedig vedd rá a bugyidra. így nem látszik majd h betéted van, és amikor a bőrgyógyásznak megkell mutatni a feneked, akkor egyszerűen csak arrébb húzod a bugyidat, mármint így befele a fenekedbe. mintha be akarnád gyűrni a fenekedbe:D érted?:)

2010. ápr. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is rakj be egy tampont a biztonság kedvéért mielőtt odamész.
2012. márc. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!