Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amióta itt olvasgatok/válaszol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta itt olvasgatok/válaszolgatok, nő- és embergyűlölő lettem. Ki van még így rajtam kívül?

Figyelt kérdés

Megy folyamatosan az általánosítás, sárdobálás, farok/p*navakarás, hogy jaaaj, nem kellek senkinek, jaaaj, minden ember szemét, ecetere... Mintha nem is emberek lennénk, hanem majmok, tyúk méretű aggyal. Tavaly áprilisban kezdtem itt tevékenykedni, akkor még jókat nevetni jöttem ide, vagy hasznos tanácsokat kérni és beszippantott. És aztán szépen lassan leépültem érzelmileg, mert belém sulykolták, hogy a nőknek semmi sem elég, a férfiak szemét disznók, blabla...


Szóval nagyjából értitek, mire gondolok!? Igen, tudom, keressek hobbit, de amint gép elé kerülök, már leragadok ide, és lassan teljesen azonosulok a picsogó fajtával. Ki érzi ezt még rajtam kívül? Akár nő, akár férfi.



2013. jan. 3. 00:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én csak kételkedem hogy sok pasi életképes,akik itt nyafognak...És a sok ribanc,aki nem veszi magát észre.
2013. jan. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 okoska31 ***** válasza:
hát, én nem... annál jobban ismerem magam, és tudom, milyen vagyok. ennyi kellene neked is.
2013. jan. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Én olvasgatom a többieket, de nem befolyásol a véleményük.


25l

2013. jan. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én csak az idiótákat utálom legyen az férfi nő, vagy bármi más, de ezeket alapból is. Viszont itt az általánosítást rühelltem meg.
2013. jan. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Sajnos hajlamos vagyok csak a rosszat meghallani, ebben igazatok van, de ettől még szörnyű, ami itt megy...
2013. jan. 3. 00:06
 6/17 anonim ***** válasza:
Én a sok hülye kérdést utálom, az ilyen szintűeket "Nem védekeztünk, lehetek terhes?'. Komolyan, ennyire hülye sok ember? Nagyon idegesítő. 20/F
2013. jan. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Barátok színház koncert könyvek stb? Vagy gyere Senor megiszunk egy mojito-t és dumálunk egy jót de gépet nem hozhatsz :D
2013. jan. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ami a világba megy, az a szörnyű
2013. jan. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
De ez csak azért van, mert rengeteg nőgyűlölő van itt, és a feministákat, vagy a normálisan gondolkozó korrekt csajokat meg lepontozzák, vagy elküldik a búsba, ilyennek olyannak titulálják. Tudom, mert én meg naponta találkozok nőgyűlölő kommentekkel, kérdésekkel, amiktől az agyamat el tudnám hányni a világ végéig. De hát, ne csodálkozz, befolyásolni sem lehet mindenkit. Téged sikerült befolyásolni, nyilván nem sok önálló gondolatod, esetleg tapasztalatod van.
2013. jan. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

engem ezek a dolgok nem befolyásolnak. a hülye kérdésektől nagyon felmegy a pumpa, főleg amikor egy sorozatgyilkosról aki gyerekeket ölt meg kiteszik a képet hogy be e jövök nektek stb... ilyenkor tűnődöm el rajta, hogy lehet néhány ember ennyire undorító,szívtelen és ostoba.

meg azokat is nagyon bírom amikor: szerintetek jól nézek ki? és felsorolja hány centi meg milyen színű a haja...


az ilyen embereket tiltanám a búsba

2013. jan. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!