Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Végezheti a vizsgálatot...

Végezheti a vizsgálatot egyedül az orvos?

Figyelt kérdés

Nincs különösebb jelentőssége, nem is zavart különösképpen, csak utólag kezdtem elgondolkodni azon, hogy vajon szabályos volt-e a dolog:

konzíliumra hívott sebész orvos rektális vizsgálatot végzett akkor, amikor sem az asszisztens, sem a másik orvos nem tartózkodott a vizsgálóban. Szóval tulajdonképpen kettesben voltunk.



#sebész #rektális vizsgálat
2016. máj. 5. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Magánorvoshoz pont ezért járnak előszeretettel az emberek, mert nem "liheg" az orvoson kívül senki más ott .
2016. máj. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Erre nem is gondoltam :o Nem magánorvos volt, hanem sima kórház.
2016. máj. 5. 14:56
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam már magándokinál (nőgyógyásznál és endokrinológusnál is) , ott nincs asszisztens nálunk, általában direkt. Sokakat zavar a plusz egy fő. Nem tudom mennyire törvényes, hisz szemtanú ha pl az orvos nem úgy bánik veled ahogy kéne, de nem volt gond.
2016. máj. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem volt gond, nem is zavart a dolog. Igazából egy másik kérdést olvasva vetődött fel bennem, hogy ez így mennyire is volt rendben.
2016. máj. 5. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!