Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kit ajánlanál háziorvosnak?

Kit ajánlanál háziorvosnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szeretnék másik háziorvoshoz átiratkozni a békásmegyeri csobábka téri rendelőben. Aki most az orvosom - Dr. Tóth Ilona - nagyon csúnyán lekezelő. Kérem, ha valakinek van tapasztalata a többivel itt, írjon!

2016. máj. 5. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
oszd ki. velem is ez volt, aztán egyszer elmagyaráztam neki h ideje lenne megtanulnia viselkedni, először furán nézett, de azóta képes a minimális magatartási normákat betartani. sajnos ezekkel csak így lehet bánni. az az igazság, nem mész semmire, ha átjelentkezel, mert a forródrót megy rögtön, és nyugi, megtud mindent a mostanitól, és még jobban szemétkedni fog. sajnos ez egy ilyen állatfaj, de agresszív, határozott fellépéssel azért korában lehet őket tartani.
2016. máj. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És te hogy osztottad ki? Mi volt vele a konkrét problémád, ha szabad tudnom?
2016. máj. 5. 16:43
 3/4 anonim ***** válasza:

kb ugyanez. bunkón beszélt mindig, ha éppen valami bajom volt, akkor jött azzal, hogy mert biztos sokat iszom (úgy h teljesen antialkoholista vagyok amúgy), szal ilyen csupa kedvességek és mindezt iszonyú flegma, pofátlan, lekezelő stílusban előadva. Aztán egyszer helyre tettem az arcát, hogy lesz szíves viselkedni, ha képes rá. Csak mert képes volt magából kinyögni egy diplomát, ne gondolja már h ezt megengedheti magának (míg mondjuk más netán többet, itt magamra hivatkoztam éppen, én speciel 4-et, mégse beszélek vele úgy mint a kutyával).

Aztán azóta legalábbis velem megtanult viselkedni, persze kilátásba helyeztem a következő ilyen viselkedés esetére két egyformát neki.

2016. máj. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne félj váltani, én eddig 2 háziorvost is ott hagytam, kb. 4-5 éve vagyok a 3._nál, de megfordult már a fejemben hogy ezt is ott kellene hagynom xD .
2016. máj. 6. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!