Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Miert lila a keto csik a...

Miert lila a keto csik a paromnak is ha o is nem is dietazik es eszik rendesen szenhidratot nem is keveset?

Figyelt kérdés

2014. nov. 15. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyonyoru pelda arra, hogy mennyire megbizhatoak a keto csikok.
2014. nov. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyi a nem kevés, de ketogén körökben elég köztudott, hogy a keto csíkok (amit én szerezni sem tudtam sehol) megbízhatatlanok. Inkább fordított problémával találkoztam, miszerint egy zsírra rendesen ráállt, hatékony ketonfelhasználású test esetében nem mutat ketózist a csík, pedig megvan, csak szinte semmi fölösleg nem képződik.


Van, aki ketogén viszonylatban egész sok szénhidráttal (mondjuk 80-nal) simán ketózisban van, számít az eloszlás, gondolom, a szénhidrát fajtája is igencsak, valamint az ember testi adottságai és mozgásmennyisége. Egy nagy, izmos fickó napi rengeteg mozgással sokkal több szénhidrát mellett is ketózisban marad, mint egy átlagos ember.

2014. nov. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Érzésre is meg lehet mondani, hogy valaki ketózisban van-e :)
2014. nov. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3: No igen, ezt kihagytam, sokan meg tudják mondani, hogy abban vannak-e. Én többnyire nem, mert nincs akkora különbség a ketózisban levő és a normál működésem között, illetve amiben átlagosan van is, az több tényezőtől függ igen erősen s nem tudhatom, épp mitől van az, ami.
2014. nov. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!