Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Természetes altató?

Természetes altató?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Kövi hétvégén MUSZÁJ (okokat nem részletezem) hamar elaludnom.

Eddig sikerült "lelőnöm" magam agykontrollal, számolással, ezekkel, de közben végig stresszeltem, hogy hátha nem sikerül.


Gyógyszerezni (leinni magam, stb.) nem akarok semmiképp, biztos van valami gyógynövény vagy hasonló, ami működik.


(Elméletileg a macskagyökér nagyon erős, de akkor hat ha az illető relaxált állapotban van, ami nálam biztos nem lesz meg)


Minden ötletet nagyon köszönök, mennek a zöld kezek!!



2016. máj. 7. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Trutyi homeopátiás gyógyszer de nekem bevált: sedatif pc. Szorongást, ingerlékenységet és alvászavart ír, talán könnyebb lehet az ellazulás. Én nem idegesítem fel magam a saját gondolataimmal alvás előtt így.


Bejöhet a citromfű tea, nekem pl nem ért semmit, talán nálad fog. Ez enyhe nyugtató hatású gyógynövény.

2016. máj. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Melatonin - a gyógyszertárban kapható. Ez az anyag, amit mindenki szervezete előállít, amikor esteledik, ez okozza az álmosság érzetét. Ezt lehet pótolni. Nem gyógyszer és nem altató. Olvasd el, mi ez?!
2016. máj. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vegyél nyugtató teát. Minden fajta nyugtató növény van benne. Jó mindenre nekem legalább is.
2016. máj. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!